Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
31-03-2011 - 12:49:42
Ani Stoyanova ...ще се наложи да ни убедиш,че не е реклама.
Да приемем,че пред теб има две станции,с еднаква конструкция.Едната е от полиетилен,другата от полипропилен.По какво различаваш едната от другата?
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
01-04-2011 - 09:17:35
хахахах, не мисля аз да Ви убеждавам, разровете се и прочетете и за двата полимера и мисля, че сам ще си отговорите на въпроса winking smiley
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
01-04-2011 - 10:13:56
Така и предполагах...
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
26-05-2011 - 20:33:14
Като гледам бая лют спор се е заформил тук, та реших и аз да налея масло в огъня *angel*. Признавам си, че не разбирам от пречиствателни станции, но познавам хора, които могат да помогнат. Пречиствателни станции ООД. Чиста реклама си е, но това не променя факта, че е по-добре да се консултирате с професионалисти *beer*

[prechistvatelni.net] | [www.luxurytrips.co.uk] | [www.travelsuitsme.co.uk]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-26 20:35 от victorio404.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-05-2011 - 15:01:49
Victorio404
Погледнах рекламата,
за пореден път забелязах противоречието с

по-горе

по въпроса Д/Н - Н/Д.
Ако си в състояние да го обясниш - рекаламата ще е по-силна :-)

Не ми стана яано какво е "заустване в приемник ІІ-ра категория" - рекламата за специалисти ли е?
При мене "приемник" няма - попивно поле ще свърши ли работа?

Въобще рекламата малко ала кока кола ми изглежда.
Цената предполагам - като на другите 3200...3700 лева(за най малката).

Между другото - схванах че цената на такива инсталации е била двойна преди кризата .
Мисля , че почти всички сайтове за пречиствателни станции са направени манипулативно:
- информацията е недостатъчна и крайният клиент не може да направи добро сравнение.
- като параметри се посочват числата от евронормите в лек минус , почти няма драстични разлики или
свръхочистване.
- обемът на повечето инсталации е подозрително твърде компактен при рекламирани 2 години без очистване.

Ще чета още. *xxx*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-05-2011 - 16:28:06
Две години е твърде малък период,освен ако наистина не става дума за някаква свръхкомпактна станция.Средният период е от порядъка на 4-5 години,ако е подбрана правилно-според броя на обитателите,а не най-евтината в каталога.В една станция няма какво друго да се натрупа освен утайка.Може да се натрупа и много бързо,ако се нарушават системно правилата за експлоатация на станцията.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-05-2011 - 18:18:42
Kakво ще рече правилна експлоатация?
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-05-2011 - 19:49:33
Ами...колкото и странно да ти звучи,още има хора,които използват кухненски диспозери-уж знаейки,че са на станция,а не на централна канализация.Като резултат-станцията се запълва с утайка много бързо.При централната канализация даже се препоръчва използването на диспозери,понеже така извличат повече биогаз от отпадните води.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
30-05-2011 - 08:50:45
В резултат на кризата паднаха двойно цените на тия съоръжения ,които само ги наричат "пречиствателни станции ", а всъщност са си по-модерни изгребни резервоари.Няма начин ..*huh*,хората не са глупави просто.
Истинските пречиствателни станции си държат цените ,защото просто толкова си струват и няма откъде да се свали ....истински са.
Двойно може да падне цената само на нещо ,което е било с двойна надценка - всеки ,който се занимава с някакъв бизнес го знае.Да свалиш двойно цената и пак да си на печалба ,какво може да означава ?winking smiley
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
16-06-2012 - 15:28:09
Здравейте, нов съм тук и съм в същото приключение и реших да поизтръскам темата от нафталина... Аз също проучих предложенията в темата. Станциите на БИОТЕХ ми изглеждат добре и като цена. Има ли някой който да я е ползвал и да каже впечатления. Аз си мислех и за друг вариант - дали може да се направи септична яма на този принцип. Моя проблем е че къщата (която купих наскоро) е в ниското и трябва да къртя скала ако искам да сляза под нивото на 1-вия етаж. Та се чудя като изкопая скалата и без това ще се получи яма със стабилни стени дали на пъхна вътре станция или да направя 2-3 отделения за процесите на прочистване... какво мислите?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход