Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
20-03-2011 - 11:39:24
Здравейте, и аз съм в процес на проучване на тези системи и попрочетох доста по въпроса. Истината е,че избора не е толкова голям,колкото изглежда.От всичко,което се предлага ,само два модела мисля,че наистина вършат работа и те са : чешките Био Клинър,за които няма спор и... тези : [prechistvatelni-valgeo.com]
Тия вторите са английски ,но доста добре изглеждат нещата на пръв поглед и също са в един съд.На Боралит са скъпи , а трябва голямо копане,че са 3 огромни бидона.Технологията им пък е много спорна *tired*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
20-03-2011 - 13:06:58
Това с копането зависи вече от терена.Ясно,че ако си в каманяка,за три съда и дума не може да става...има да риеш скала колкото за едно мазе....
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
20-03-2011 - 14:47:31
Quote
DIMITROW
Здравейте, и аз съм в процес на проучване на тези системи и попрочетох доста по въпроса. Истината е,че избора не е толкова голям,колкото изглежда.От всичко,което се предлага ,само два модела мисля,че наистина вършат работа и те са : чешките Био Клинър,за които няма спор и... тези : [prechistvatelni-valgeo.com]
Тия вторите са английски ,но доста добре изглеждат нещата на пръв поглед и също са в един съд.На Боралит са скъпи , а трябва голямо копане,че са 3 огромни бидона.Технологията им пък е много спорна *tired*

Колега,чисто аеробен процес при цикъла на азота просто няма и това е рекламен някакъв трик на юнаците от valgeo.com! Не казвам ,че не им работят реакторите,но обяснението им на процеса не е грамотно,което ме кара лично мен и да не се заглеждам в подробности по представената от тях чудесия!
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
22-03-2011 - 14:45:38
Хахаха, разбира се, че не на око. Интересувам се от тези неща и доста съм прочела и видяла по изложения и определено нещо, което е с гаранция от 10 години не бих препоръчала. www.boralit-bg.com посетете, прочете и сравнете winking smiley
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
22-03-2011 - 16:26:53
На нашия пазар няма нещо,което да е с ефективна гаранция 10 години.Просто след 10 години вероятноста производителят отдавна да се е изнесъл от нашия пазар и всичките му представители да са заличени като субекти,отива на към 90%.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
28-03-2011 - 14:56:39
Montirah na Bioteh balgarska firma Noemvri mesec za ednofamilna ka6ta krai Plovdiv.
Ot nai malkite okolo 4500 lv be6e cenata za edin den montiraha.
Ve4e 5-6 meseca sam bez nikakvi zabelejki vse edno 4e sam kam kanalizaciata.
Poglejdam pod kapaka otvreme navreme niama nito mirizmi nito ima sabrani tvardi otpadaci za izhvarliane.
Az sam pisal i predi vreme no mnenieto mi se potvarjdava 4e niama smisal osoben da se nabutvate s ängliiski amerikanski i pro4ie principa na rabota e edin drygoto e ala bala.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
28-03-2011 - 19:03:58
С щатски техногии...грубо казано,не се занимавайте.С прекалено много варират нещата.Това на следващия клип си е съвсем нормална за щатите система,която още се ползва от много домакинства и все още се изграждат такива системи:


Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
30-03-2011 - 10:14:02
Заинтигувахте ме и посетих Стройко с идеята да разгледам всички фирми за пречиствателни станции winking smiley имаше 6 фирми и разговарях с всичките. Определено като конструкция и материал нямаше по-добри от Боралит. Впечатляващото при тези станции е полиетилена - едниствените ротационно изляти. Всички други са полипропилен и на 6-тата година кое щи ти гарантира, че материала няма да бъде пробит. И цената в сравнение с немските и чешките е с 200лв по-висока *huh*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
30-03-2011 - 14:01:09
Ani Stoyanova, май попрекали с рекламата*rose* Ние в тоя форум мислиш ли ,че сме такива леваци.... Всичките все по малко поразбирваме от това-онова.

[www.napravisam.bg]..
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
31-03-2011 - 10:00:08
Хахахах, не знаех, че като изказвам личното си мнение и наблюдения правя реклама. И не виждам причина да се засягаш....*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход