Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
24-08-2010 - 17:13:47
Вижте този сайт. Тези може би са копирани от чешките и са на доста по ниски цени.Незнам до колко са сполучливи [www.bioteh-bg.com]
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
24-08-2010 - 17:30:35
Ха странно сега намерих една статия където ги предлагат за 3412.5лв,много важно 0.5лв ха ха и тел:0886772566.На мен ми предлагаха за 3450евро и 48м гаранция,обаче странно от статията тази по евтината пише 24м гар.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
24-08-2010 - 17:43:03
Здравейте . Нека някои изкаже мнение относно фирма БИОТЕХ ако има монтирана такава станция. Изглеждат много подобно на чешките цената е почти на половина. Ако има доволни или недоволни нека споделят . Благодаря на всички които биха взели отношение. Ето ще цитирам точно цените за да си направите аналогия.Цена за станция ENVI PUR капацитет до 8 човека 8200 лева. Аналогична на БИОТЕХ цена 4500 лева. Разликата е много съществена и си струва човек да се замисли.Сайта в който са изложени по скъпите е [www.hg-sons.com] а сайта на биотех е [www.bioteh-bg.com] .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-24 17:44 от mtodorov.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
25-08-2010 - 21:20:34
Az montirah takava predi mesec (Bioteh 5)no imam pone o6te tolkova vreme dokato zapo4na da ia polzvam taka 4e mi e trydno da dam ocenka.

Montaja mina barzo za 1/2 den niamahz abelejki kam horata komunikaciata mina normalnol.

Principa e edin i sa6t na pove4eto stancii nadali ima rezon da se pla6tat dvoini ceni.

Dokolkoto razbrah ispolzvanite materiali sa vnos s sertifikati za ka4estvo.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
25-08-2010 - 21:25:07
avatar
Quote
koxx
Az montirah takava predi mesec (Bioteh 5)no imam pone o6te tolkova vreme dokato zapo4na da ia polzvam taka 4e mi e trydno da dam ocenka.

Montaja mina barzo za 1/2 den niamahz abelejki kam horata komunikaciata mina normalnol.

Principa e edin i sa6t na pove4eto stancii nadali ima rezon da se pla6tat dvoini ceni.

Dokolkoto razbrah ispolzvanite materiali sa vnos s sertifikati za ka4estvo.

Не се срами да пишеш на кирилица!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
11-11-2010 - 12:58:31
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.

Много точен цитат!
Нова съм във форума ,защото ме привлече темата. Един съвет : Не се лъжете по евтините пречиствателни станции,за да не ровите после като мене да търсите решение как да се спасите от миризмата и други несгоди. Но човек когато не разбира ,лесно се лови на по-малката цена и чува това ,което му изнася.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
11-11-2010 - 13:42:43
dinka: Това за пречиствателните не важи!!!Тука трябва химик и то със специалност води.А ти ако имаш информация за фирмата сподели ,защото прозвуча като критика.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
11-11-2010 - 14:14:15
Напротив ,важи и за пречиствателните и за строителството като цяло, а и за много други браншове. Точно затова ме впечатли!
В България повечето хора се занимават НЕ с това ,за което са учили , а останалите си мислят ,че това въобще не е необходимо и по рождение си разбират от всичко.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
16-03-2011 - 14:27:08
Здравейте горещо Ви препоръчвам пречиствателните станции на белгийската фирма Боралит. От доста години са на пазара и чувам само добри отзиви за тези станции. Виждала съм ги по изложения и честно казано в сравнение с българските изглеждат доста по-качествени и надеждни. Надявам се да съм била полезна winking smiley
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
16-03-2011 - 22:46:47
Ани, ти на око ли ги преценяваш тези работи?
"Не всичко което блести е злато"!

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход