Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

метално хале на старо

Публикувано от mehudi 
Re: метално хале на старо
11-07-2012 - 12:59:09
аз в крайна сметка си направих ново.
Re: метално хале на старо
11-07-2012 - 21:49:30
ок , и аз на там отивам ...вчера се обадих на една Пловдивска фирма ВХВ им е името , та там ми обявиха 80000лв за 500м2 с Н4м, но вече не съм сигурен какво точно се включв в това всичко ....

отделно се обаждах на фирма , която изгражда "до ключ" и ми казаха ориентировъчна цена 300лв/1м2 , дайте акъл , ориентирайте ме в цените !?

smiling smiley
Re: метално хале на старо
12-07-2012 - 10:59:51
Re: метално хале на старо
13-07-2012 - 11:42:31
niknik , мерси колега, разглеждах ги тия халета , но просто не ми отговарят на изискванията прекалено индустриал са ....даже по за склад стават според мен ,,,,
Re: метално хале на старо
13-07-2012 - 20:11:45
Не знам за какво ще го ползваш,но тук [www.strimona.net] цената е за друг тип.
Re: метално хале на старо
27-08-2012 - 12:07:52
Quote
elpigroup
niknik , мерси колега, разглеждах ги тия халета , но просто не ми отговарят на изискванията прекалено индустриал са ....даже по за склад стават според мен ,,,,

съжалявам, че толкова късно се включвам. аз си построих от тези халета - засега съм доволен. тр обаче да се мисли - не всички указания на страницата са точни - при мен стана гьол вътре и тр да се оправя. при мен ще е производствено хале - офиси, производство, склад. по евтино от това не намерих.
Re: метално хале на старо
06-11-2014 - 23:32:05
Здравей
Аз и мойте колеги се занимаваме точно с това.
монтаж и де монтаж на всякакви халета.
Без начение къде се намира в България.
Интересуваме какво ти трябва точно къто размери.
Височина ширина дължина.
Напиши ми какво искаш точно и за каква сума става
въпрос и ще направя всичко възможно да ти намеря и доставя.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход