Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на кухня-препоръчайте майстор

Публикувано от gabiplus 
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
30-01-2010 - 18:25:24
avatar
Нямате никакво въображение в рекламите колеги :} Все с някакви легенди, като автотърговците.....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
03-02-2010 - 13:16:33
аз ще ти препоръчам себе си и за да ти докайа 4е мога да правя качественни ремонти можеш да поситиш сайта ми и албума с ремонти които съм правил.последните снимки от албума са от преди 5 дена .това е декора на едно от предаванията на станция нова,и междо другото ти не продаваш ли части за италянски коли
[extreme-ingineering.hit.bg]
[picasaweb.google.com]
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
10-02-2010 - 08:06:07
Обадете ми се, аз съм майстор с 27 годишен стаж.Работя на ниски цени и много държа на качеството.0895344212 Иванов.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
10-02-2010 - 10:26:47
avatar
...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 10:27 от n.nikoloff.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
17-02-2010 - 17:31:27
zdravei i na men mi se naloji ne6to takova da pravq minaloto lqto i ostanah mn dovolna ot edni mom4eta ot gabrovo.napraviha ne6to neveroqtno v ka6ti a nakraq i ne mi zemaha mn pari.ne ma zaminavaha s ni6to,prosto strahotni.imat i sait na koito moje da razgleda6 rabotata im.tam ima snimki i ot moq remont *bow*.www.gipsostroy.com a telefona im e 0896809409 uspeh
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
17-02-2010 - 17:34:49
naskoro mi se naloji na pravq ne6to takova i mi prepora4aha edni mladi mom4eta,izlqzoha mn to4ni i mi vzeha i sravnitelno malko pari ot drugi firmi sled kato ti se nalaga prez spokoino moga da ti gi predloja i na teb,az bqh o4arovana ot tova koeto svar6iha.imat i sait koito moje6 da razglada6 www.gipsostroy.com a tela im e 0896809409 ispeh
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
17-02-2010 - 18:45:26
sisok0 1...sisok0 2

:}clap:*beer*
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
17-02-2010 - 19:01:50
avatar
забавно, нали?

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
28-02-2010 - 07:52:52
Не само забавно,nikoloff......бих казал и маааалко тъжничко,но добре че и такива хора има,та да ни поразсеят :]
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
28-02-2010 - 08:06:05
Quote
nikov
На мъжа ми офиса го ремонтира някакво момче и остана доволен като се има предвид че мага ми е доста капризен за повечето неща.Това трябва да е телефона 0897 707 795 беше отдавна преди година .

Nikov, Вие с каква ориентация сте?eye popping smiley

_________________



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-28 08:07 от Ivel.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход