Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се качват снимки във форума

Публикувано от bulhomes 
Как се качват снимки във форума
29-10-2009 - 12:11:40
Качвате снимката някъде в интернет. Трябва Ви адреса и. Ако не го знаете кликвате върху нея с десен бутон и обикновено най-долу е "Properties" или "Свойства". В показания прозорец копирате написаното срещу Adress (URL) както е показано:


Връщате се в поста си и кликвате върху "Картинка". Най-вероятно няма да стане от първия път, защото по подразбиране на Internet Explorer са му блокирани изскачащите прозорци. Трябва да ги разблокирате, като кликнете на двете места в указания ред:


Позиционирате маркера в поста си където искате да е снимката и пак натискате "Картинка" и вече трябва да Ви се покаже това:


Пействате, ОК и готово. Когато пишете поста си няма да я видите, но при "преглед" се вижда.

Същото естествено може да направите директно и със снимка от друг сайт - копирате адреса и и по показания по-горе начин я пействате в поста си.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-12-02 08:16 от bulhomes.
Re: Как се качват снимки
29-10-2009 - 13:18:03
При модзила файрфокс десния бутон върху снимката дава възможност да се извърши директно 'copy image location'. После в текста на поста във форума се пише а на мястото на многоточието се пейства копирания линк. Много по-лесно и бързо е.
Една от основните причини да мина от ИЕ на файърфокс беше именно тази - може да се копира директно линкът на картинката.
Re: Как се качват снимки
29-10-2009 - 20:36:52
avatar
благодарско!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *ok*
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 08:16:46
avatar
Прочетох внимателно обяснението за качване на снимки но при мен нещо не става имали друг начин за качване на снимки на форума.
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 16:32:51
Аз поне не знам. Какво не става при теб?
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 17:03:18
avatar
Ами например как да кача снимка или файл от компютъра.
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 19:43:59
Quote
MASTERCAM
Ами например как да кача снимка или файл от компютъра.

Ще трябва пак да прочетеш ПЪРВОТО ИЗРЕЧЕНИЕ в тази страница.
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 21:51:19
Правилно. В този форум няма как директно да качвате снимките си. Трябва да ги качите на друго място и тук слагате само линк към тях. Ако толкова не можеш да се оправиш - прати ми ги на zezo@abv.bg - ще ти ги кача някъде.
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 22:08:37
[www.sunnyhome-bg.ru]

Здравейте,пробвам начина за качване на снимки на Zrfv.

Става,но се изписва линка,а не се показва директно снимката.
Re: Как се качват снимки във форума
16-01-2010 - 13:37:56
Quote
regataco
Здравейте,пробвам начина за качване на снимки на Zrfv.
Става,но се изписва линка,а не се показва директно снимката.

Това май ставаше с Мозила преди да променят дизайна на форума. Сега и при мен не ще.
Сигурното е да пействаш в прозореца, който се отваря от иконката
При мен е в средата на менюта над полето за писане.


И като вече се каза КОПИРА СЕ/ПЕЙСТВА СЕ АДРЕСА НА ИЗОБРАЖЕНИЕТО (при теб е правилно - само пейстът не е).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход