Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Термопомпи

Публикувано от Мишо 
Re: ZA ADMINISTRATORA
07-06-2006 - 10:29:05
Не бе, това е автоматичен форумен спам. Бот обикаля и поства навсякъде където свари. С идеята примерно да има множество линкове от различни места към определени сайтове, които са си платили за това. Целта е да им се дигне рейтинга в гугъла. Админа ги трие по принцип, ама нещо го няма явно.
Stefan
Re: Термопомпи
07-06-2006 - 10:32:41
Naceff вийда ми се безмислено просто да го правиш (присъствието) по този начин, а и не е хич лесно да кликаш толкова много пъти, за да изкараш всичко това, не според мен хората си пишат, но има проблем на моменти, затова и писах на администратора, да го видят...
naceff
Re: Термопомпи
07-06-2006 - 10:45:49
Това не са първите случаи на подобни "включвания". Истината е, че ти пръв повдигаш този въпрос! Преди просто имаше игнориране и мълчание.

А иначе и аз предпочитам да става дума за технически проблем и след отстраняването му да се покажат ценни информации.

При горната хипотеза с желание и готовност ще поднеса извиненията си, че са ме били налегнали разни непозитивни мисли.
Re: Термопомпи
07-06-2006 - 10:56:19
Не е хипотеза а реалност. Затова и хората го игнорират, как да отговаряш на бот? Просто се трие, евентуално може да се използва някаква защита, но те обикновено пречат на хората - примерно само регистрирани могат да пишат или се използва captcha, сканирано нарочно разкривено изображение с цел да бъде разпознавано от човек.
web
Re: ZA ADMINISTRATORA
07-06-2006 - 19:52:54
Намерете някой програмист който ви е правил форума да направи следното:

Ако потребителя е регистриран да може да си поства на воля, ако не е (например както съм аз) да има проверка със картинка (image validation). Т.е да се генерира картинка с букви/цифри и при постване да се иска анонимния потребител да въведе тези неща.

Така спам-ботовете нямат много шанс.

Успех
Re: ZA ADMINISTRATORA
07-06-2006 - 21:05:45
стига лиготии
Анонимен потребител
Re: Термопомпи
20-06-2006 - 09:37:06
Заключвам я временно докато тези с виагрите и диазепама я оставят на мира
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.