Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се смятат ферми?

Публикувано от bulhomes 
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:40:07
Що бе - имаше малко. Някой път като стане дума с някой за ферми спокойно можеш да вкараш в разговора "ритерови сечения"...
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:42:12
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Що бе - имаше малко. Някой път като стане дума с
> някой за ферми спокойно можеш да вкараш в
> разговора "ритерови сечения"...

..... Ритерови разрези.....
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:43:07
Май по добре да го отпиша....
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:43:55
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Май по добре да го отпиша....

Кое ?
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:46:37
"ритерови".. там каквото и да е
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:48:22
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> "ритерови".. там каквото и да е

Е, то това си го отписал отдавна .....
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 21:51:26
Какво става с навеса , и него ли отписа? :]
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 22:20:52
Аз не знам точно как се смята една ферма, но според новите изискавания на ЕС трабвало да има над 30 крави.....! Иначе няма субсидииииииииии....!
Re: Как се смятат ферми?
07-10-2009 - 22:21:46
Не бе. Отписах използването на "ритерови.." в разговор.. с цел да изпъкна... *black eye*
Abu
Re: Как се смятат ферми?
08-10-2009 - 00:39:41
... с цел да изпъкна...

bulhomes,
Абе то майтап, ама... хич не е хубаво, дето го казваш. Наскоро "на маса" нещо изкоментирах за звука ииииии-уууууу на прелитащите самолети, че май на това му викат Доплеров ефект и е същото като разширяващата се Вселена или т.нар. Червено изместване (аз наистина много дрънкам като се напия, но не лъжа, а каквото ми е у главътъ, а там - карашик). Да, ама много кофти ме законтри един кандидат-инженер, че преди два месеца точно на това имал изпит и нямало нищо общо. С една дума - Излагация (най-после повод жената да ме сръга да си затварям човката). И после само аз разбрах, че май не било толкова излагация, ама не топли.
Та тъй, профанизирането на разговора крие опасности - гледай да не нагазваш в теми, които водят до пререкания. А това често става, когато един от дискутиращите не знае за какво говори...

ПП Както виждаш, за изчислението на ферми си трая - оказва се, безнадеждно много вода е изтекла от времето, когато можех да смятам... Физическият труд благоуродява...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход