Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се смятат ферми?

Публикувано от bulhomes 
Abu
Re: Как се смятат ферми?
10-10-2009 - 09:52:32
Щях да кажа "къс", ама не ми влиза в устата...
Re: Как се смятат ферми?
25-10-2009 - 14:11:02
Шо стана сос сметките ? *xxx*
Re: Как се смятат ферми?
25-10-2009 - 17:23:30
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Май ще мина на П-айзен (или както там му викат).
> Мойте измислени ферми излизат над 200 лв едната, а
> 12-ката П-айзен е 130. За него поне съм сигурен,
> че ще издържи, защото го видях на подобен навес.
> Намерих и слепени греди - кубика е над 1000 лв


От седмица - две вече функционира навеса с П-айзен. Любопитно е че същия този П-айзен, за който писах че е 130 лв, в друг магазин беше 96 лв. Тия хора как мислят да оцеляват в кризата clap:
Re: Как се смятат ферми?
25-10-2009 - 18:23:46
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
От седмица - две вече функционира навеса с
> П-айзен. Любопитно е че същия този П-айзен, за
> който писах че е 130 лв, в друг магазин беше 96
> лв. Тия хора как мислят да оцеляват в кризата


Браво , като ти дойдем на гости ще има къде да паркираме. *beer*
Re: Как се смятат ферми?
25-10-2009 - 18:42:59
то и преди имаше къде..ама на открито. Навеса е за ВИП гости.. :] :} щото иначе е мислен за бусчето и моторетките. *ok*
Re: Как се смятат ферми?
12-05-2011 - 17:07:31
zdravei ARGONAVT i na vsi4ki ostanali... Molq da mi pomognete da re6a triagalnikova ferma 4rez riterov razrez mnogo mi e trudno... molq da pomognete.. ako moje Blagodarq predvaritelno.. smiling smiley
Re: Как се смятат ферми?
13-05-2011 - 07:36:34
Диде, бих ти помогнал, но ако можех нямаше да пускам темата. Израз на уважение към съфорумците и правило във форума е да пишеш на кирилица.
Re: Как се смятат ферми?
19-09-2015 - 12:39:32
Хора просто се ядосвам да чета тази тема . 100 страници тема и не е ясно как се смята ферма . Ако искате да си чатите и да си пишете някакви неща си пишете в skype . Моля ако искате разбира се какво ще рече 200кг на кв /м . Давам в2еднага пример: Ако висо1ината се нанася 3 пъти във дължината то това е по яка ферма от това ако височината се нанася 6 пъти във дължината . Нещо не ми се връзва със 2оокг на кв/м . А също не ми се връзва и при положение че веднъж може да се използва тънка тел или винкел 4/4 см или двоен Т образ с 20 см височина . Разликите са от тука до небето . Та да се върнем на темата като стр.№1 Как се смята ферма ? И моля отговорно точен ясен отговор за да го разбере всеки който не познава използваните от Вас термини . И още - не пишете отново 100 стр. глупави и несъществени подобни на поздрави и отговори . Дайте формули и обяснения кое какво е .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход