Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отпление с пелети - струва ли си!

Публикувано от mtodorov 
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
30-08-2012 - 22:45:45
Здравейте
Тази година в Айтос пак ще има пелети,за сега цената им е 330лв.тон.Някой ако знае в този район по евтени да сподели.
ino
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
07-09-2012 - 21:48:55
Никой не пише! Пелетите поскъпват стремглаво. Освен това вече липсват пелети и при производителите. Кризата настъпва още сега от страха от липсата на пелети през изминалата зима. Да се организираме по градове и да доставим сега пелети, за да не останем без тях или да ги взимаме с по 100 лева отгоре. Всички сме в една и съща ситуация. Ако някой е успял да се организира и да си достави пелети, нека да сподели и да даде съвети и координати.
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
09-09-2012 - 15:52:13
След зимния недостиг цените останаха на високо равнище в очакване за презапасяване . Аз мисля, че тази зима недостиг няма да има, защото при тези цени вносът е изгоден
ino
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
10-09-2012 - 09:25:21
Вносът си остана скъп, а нашите цени ги гонят доста бързо. Доколкото разбрах, няма достатъчно наше производство - търговците на едро не получават заявените си количества пелети. И пак остава въпросът за качеството. От друга страна аз съм разколебан за вида на пелетите - иглолистни или широколистни.
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
08-10-2012 - 10:51:55
Аз си мисля, че ще мине леко тая зима. Вече и хората и търговците ще са запасили и не вярвам да има изненадани като миналата година, така че камините и котлите ще горят спокойно winking smiley

www.multiterm.org онлайн магазин камини на пелети
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
08-10-2012 - 19:17:15
И аз съм на това мнение. Според мен дори има възможност и за понижение на цените, ама може и да не се случи
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
09-10-2012 - 21:10:33
Хе, хе понижение, а?
A kакви са цените в момента?

Имам въпрос по отношение на котлите.
Лазаре, виж какво предложение за котел получих това лято. Значи котела да бъде Бош (Даконера?), с горелка Feroly! Без бункер, защото съседното помещение ще служи за тази цел. Какво мислите?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-09 21:53 от Geto.
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
11-10-2012 - 07:07:37
Най-нискобюджетна горелка, има доста по-добри български решения.
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
11-10-2012 - 09:13:29
Мисля, че точно за тази горелка ставаше въпрос в един друг форум, където собственика написа, че за 100кв жилище му харчила по 4 чувалчета на ден eye popping smiley

www.multiterm.org онлайн магазин камини на пелети
Re: Отпление с пелети - струва ли си!
11-10-2012 - 22:33:03
Лошооо, ама нали за това е форума, че да се подсещаме на време. Благодаря и на двама ви*drink1*

Аз изначално се бях спрял на българско решение в лицето на Пелетерма. Въпроса е, че търся вариант без бункер за да използвам, както казах съседното помещение за тази цел. А доколкото ме информира един търговец на Пелетерми същият не само не се предлага без бункер, но и преместването му от др. страна на котела е невъзможно. Та те за това търся и др. котли. В моят случай вие имате ли какво да предложите?
Поздрав

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход