Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как се правят външни стълби?

Публикувано от naughty 
как се правят външни стълби?
23-07-2009 - 21:10:44
Малко полезна информация ако ще правите външни стълби:





LKK
Re: как се правят външни стълби?
23-07-2009 - 22:17:28
Аз си ползвам дървена и си я изтеглям, като се прибера. :]
Re: как се правят външни стълби?
23-07-2009 - 23:55:41
naughty,
това е върха,направо изкуство.
Това не може да го измисли и Вежди Рашидов ,ако че е скулптор.
Abu
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 06:40:24
Аз пък се чудя как да си сложа дограмата... Ето схема на стената:
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 14:39:25
Плагиати smiling smiley))

Ето го оригинала: [www.mcescher.com]

:}
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 16:16:20
avatar
В случая няма значение, че е плагиат - важното е, че е весело... Нагледен пример за "аз мога и знам всичко"...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 17:15:08
Не знам дали си давате сметка,че това....няма как да се сгреши по този начин...съзнателно е направено така.Може да е някакво учебно съоръжение-пожарна,ГЗ и т.н.Освен това цялата сгрда е от бетонови блокчета.
Abu
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 17:29:02
Ба да! Как да не може да се сгреши - циганска работа е това, сигурен съм! Опасни са тия, ей! На едно стълбище отворили нова врата (антрето присъединено към хола). Добре, ама разбивали отвътре навън и вратата се паднала на средата на стълбището, а то я сече по диагонал... То тогава нямаше дигитални апарати, та нямам снимки, ама сиганите много не са се променили. Даже хич!
Re: как се правят външни стълби?
24-07-2009 - 18:47:09
Не е вярно, нарочно е правено. Това е снимка от процеса на грубия строеж на замъка Хогуортс. Да могат малките хари потърчета да тренират по-усилено..
Re: как се правят външни стълби?
30-07-2009 - 13:16:03
Строително скеле по нова технология:

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход