Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
17-08-2006 - 13:04:25
Здравейте, аз преди няколко години си сложих дограма-пвц на БЛИК . Много съм доволна и горещо ви я препоръчвам!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley Естествено и фирмата добре си свърши работата, казва се Мистър ал, намира се на пл.Македония. Дограмата е Австрийска и качеството си личи! Успех!!!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
17-08-2006 - 13:23:58
Блик не е австрийска, а българска, при това от калпавите марки.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-08-2006 - 16:35:33
Изберете Кьомерлинг (единственият профил, който все още се внася от Германия), 5 камерна и с троен стъклопакет с К-стъкло. Ще ме споменавате с добро.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-08-2006 - 18:53:26
Разбира се Алупласт - те работят с "SCUCO"
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-08-2006 - 20:52:43
преди 15 год. при навлизането на zepter ми предлагаха приборите им с 300 год. гаранция.
отговора ми бе -веднага им ставам клиент, но искам да видя zepter отпреди 300 години как изглежда.
още чакам. та така за дългогодишните гаранции
UPI
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
20-08-2006 - 10:21:30
avatar
Прочетох внимателно постовете и забелязах, че никой не споменава комбинацията качество/цена. Има много добри профили, но на висока цена; има и евтини, ама качеството ... Все едно. Няма да се впускам в дълги разсъждения, само ще отбележа, че в момента единственото , което се предлага на пазара с необходимото качество и цена са профилите на фирма VEKA - Германия. Който и каквото да Ви казва - като "строите" всичките профили на масата и се вижда с невъоръжено око кой е сериозния профил. Ние направихме този "маркетинг" преди да започнем производство, защото да се излагаме при клиентите не е добра идея. Ако ви интересуват конкретни запитвания - вижте координатите в сайта ни.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-08-2006 - 09:28:46
VEKA и KBE са най-нискокачествените от т. нар. "немски" дограми.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-08-2006 - 10:22:55
Повечето пвц профили са Турски . Ейя Турция на 1 крачка , а Дойчланд на 1500 км . Колкото и алуминиевите профили са от Гърция . Има и нашенско производство на видовете . За обков и аксесоари да не говорим . Истинската Ненска дограма се одличава по качество и цена които са доста високи .
UPI
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-08-2006 - 20:46:30
avatar
R. Velchev, ако VEKA е нискокачествен профил, то кой е по-качествен - може би Рехау, Блик или пък Вайс Профил - "уплътнете нещата". Ако си от конкуретна фирма доставчик на профили - не е коректно спрямо колегите ти от бранша, ако си производител на PVC дограма ми е интересно с кои профили работиш, ако не си едното от двете ми поясни, ако обичаш на мен и на другите - откъде извади това експертно мнение? Не че съм на заплата към VEKA, или пък съм им рекламен агент, ама ми покажи друго удобно съотношение качество/цена на българския пазар. И друго - абсолютно е без значение къде точно е произведен профила - Турция, Гърция, Румъния или Германия. Важни са две неща - качествено оборудване и контрол на качеството. Това го има при VEKA. И при другите го има, само че при тях след окачествяването партидите с по-лошото качество поемат към България. Това е.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
22-08-2006 - 08:52:10
Не съм производител, потребител съм, VEKA и KBE са представители на групата "най-добра цена за съответното качество", въпроса е какво е качеството а после цената. Качествената дограма има съответната цена. Моята дограма е ПВЦ, но не правя реклама на никого, само споделям защо не съм избрал горепосочените марки.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-22 08:55 от R. Velchev.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход