Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
28-03-2015 - 01:33:47
Ние предлагаме KMG. Всеки говори за марки профили, изброяват се какви ли не. Някой да се е замислял, че в тези профили се слага метален винкел все пак smiling smiley www.bgmaistor.weebly.com
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
15-10-2015 - 09:28:14
Всичко е важно, не само металния профил, но и самата пластмаса. Аз си поставих на вилата преди около 6-7 години Блик на вилата, за по-евтино, а тогава беше много нашумяла за евтина и качествена дограма. Е няма такава комбинация, в момента повечето от дограмата е с дупки и пожълтяла. В апартемента преди 2 години си сложих REHAU и за сега съм изключително доволен. За KMG също знам, че са добри, но нямам лично наблюдение. На мен ми сложи дограмата тази фирма: www.mgi.bg
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
04-02-2016 - 22:43:12
Здравейте, търсих из форума, за мнения, за фирма Алсистемс, но не намерих, а ми предлагат много добра оферта за дограма Salamander. Ако някой може да сподели впечатления ще съм благодарен. Това е сайта на фирмата : http://www.alsystems.bg/
Благодаря предварително.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
24-02-2016 - 16:32:51
Аз бих препоръчал ПВЦ .. Всичко което е необходимо, на добри цени и с невероятно качесрво.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
31-01-2018 - 11:30:18
Здравейте, ние сложихме на целия апартамент Salamander 5 камерен с четири сезонно стъкло и сме изключително доволни. Доверихме се на фирма Профил груп , разбира се след подробно проучване в интернет. Разбрахме, че те са една от малкото фирми в България, лицензирани да работят със Salamander. Доволни сме и от самата дограма и от професионалното и бързо изпълнение на цялата поръчка.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
01-02-2018 - 15:26:21
Здравейте, ние избрахме Профилинк 6кам. със стъкла 4с и Ка стъкла. Търсихме по бюджетен вариант и затова се спряме на този профил. Фирмата на която направихме поръчката е Профил груп и сме доволни от обслужването, изработката и монтажа. smiling smiley
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
28-03-2018 - 17:09:27
Съветвам всички, които са решили да сменят дограмата било то с ПВЦ или алуминиева да прочетат тази статия преди да направят своя избор: [domgradina.net] . Тук пише всичко за плюсовете и минусите на всеки вид. Потърсете още информация преди да направите категоричното си решение.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход