Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
ЗДРАВЕЙТЕ, ЕДНА СЕДМИЦА СЕ РОВЯ В НЕТА С НАДЕЖДАТА ДА РАЗБЕРА КОЯ ПВЦ ДОГРАМА И НАИ-ДОБРА И КАЧЕСТВЕНА ПИТАМ И РАЗНИТЕ ФИРМИ НО ВСЕКИ КАЗВА ТОВА КОЕТО НА НЕГО МУ Е ИЗГОДНО...НИКОИ НЕ ПРОДАВА ЛОША ДОГРАМА.
ВСЕ ПАК СЕ СПРЯХ НА REHAU и SCUECO...и сега дилемата ми е голяма.......Коя от тези двете е по добра според вас? Рехау е с обков Siegenia а Шукото е с Шуко Вариотек....
И не напоследно място препоръчайте ми фирма.Гледам едни от големите са Мултитех и Алу-Пласт ....някои ако им е бил клиент моля да сподели впечетленията си...
Благодаря предварително!!!
Криси
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
12-04-2006 - 13:53:34
Та какво за МУЛТИТЕX - някой има ли впечатления, защото аз не разбирам, но ориентирайки се по цените, съм решила да работя с тях. Обаче нямам никакви отзиви - качествено ли работят, тази REHAU, която я слагат, дали наистина е REHAU?
Ще съм ви много благодарна ако споделите впечатления. А и ivoo ще е доволен. Мерси!
ЗДРАВЕЙТЕ, ЕДНА СЕДМИЦА СЕ РОВЯ В НЕТА С НАДЕЖДАТА ДА РАЗБЕРА КОЯ ПВЦ ДОГРАМА И НАИ-ДОБРА И КАЧЕСТВЕНА ПИТАМ И РАЗНИТЕ ФИРМИ НО ВСЕКИ КАЗВА ТОВА КОЕТО НА НЕГО МУ Е ИЗГОДНО...НИКОИ НЕ ПРОДАВА ЛОША ДОГРАМА.
ВСЕ ПАК СЕ СПРЯХ НА REHAU и SCUECO...и сега дилемата ми е голяма.......Коя от тези двете е по добра според вас? Рехау е с обков Siegenia а Шукото е с Шуко Вариотек....
И не напоследно място препоръчайте ми фирма.Гледам едни от големите са Мултитех и Алу-Пласт ....някои ако им е бил клиент моля да сподели впечетленията си...
Благодаря предварително!!!
rosi
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
14-04-2006 - 14:41:00
kategori4no Alu plast eye popping smiley
Добър ден,

По-добре изберете "SCUCO" . За нея се дават 30год. гаранция за профилите.

За повече информация тел.501-589 или 0888/871-400 фирма "Елит Николов" ЕООД

С Уважение:
Полина Камберова

Най-добре се консултирайте за видовете дограми
на безплатния телефон 0800 -11 6 11.
Спас
" Алупласт" от "Папагал" ООД
stilko
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
08-06-2006 - 00:40:48
Polina Kamberova Написал:
-------------------------------------------------------
> Добър ден,
>
> По-добре изберете "SCUCO" . За нея се дават 30год.
> гаранция за профилите.
>
> За повече информация тел.501-589 или 0888/871-400
> фирма "Елит Николов" ЕООД
>
> С Уважение:
> Полина Камберова


30 godini sa mnogo sme6na garanciq pri polojenie, 4e na KBE i KOMMERLING davat 70godini!
Потребител
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
08-06-2006 - 08:43:53
И какво точно включва тези "30 годишна или 70 годишна" гаранция?!!!! :} . След примерно 5 години като пожълтее профила ще дойдат да ви го сменят ли????? :} , или като падне дръжката след време ще дойдат да я монтират на ново.Пълни глупости.
Това са празни обещания - помислете малко и не се лъжете на този евтин рекламен трик. :} :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Намерете фирма "Вентакс" работят с истинска немска дограма,Имам я от 5 год и съм много доволна. И наистина фирмата дава гаранции ,които спазва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход