Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Барбекю Palazzetti

Публикувано от R.Velchev 
Барбекю Palazzetti
20-05-2009 - 12:51:06
Някой има ли такова и ако да откъде и за колко го е взел ? Има някакви дилъри тука, но цената, която ми дадоха е 2 пъти по-висока от тази в Кралството и Германия.
Re: Барбекю Palazzetti
20-05-2009 - 22:30:46
avatar
Ще се радвам да споделиш с нас незнающите - що е това животно....?!
Любопитен съм....Като става дума за кебапи и кюфтаци.... *huh*

Чест и почитание
Re: Барбекю Palazzetti
20-05-2009 - 22:39:25
Тази фирма предлага над 20 вида барбкюта!
Все едно питаш "откъде да си купя ФИАТ?"
Re: Барбекю Palazzetti
21-05-2009 - 00:13:46
Обикаляй по кофите че случайно можеш на да намериш запазено барбекю и то безплатен
:}
Re: Барбекю Palazzetti
22-05-2009 - 17:32:36
Понякога си мисля - нямат ли си друга работа хората, ами набързо те пращат по кофите...

Румене, и аз имам същата дилема. Освен, че са много по-скъпи тук, вносителя редовно е "за гъби" - аз чакам вече доста време да ми обърнат внимание и да ми отговорят на запитването. За сега - без резултат. Обмислям внос отвън, не знам как стоят нещата със съседна Гърция, че от острова с лоукостовете не става winking smiley
Аз лично търся мобилно такова, за да мога да го мястя под сянката.
Ако получиш полезно инфо, ще се радвам да споделиш
Re: Барбекю Palazzetti
25-05-2009 - 12:22:32
Двойната цена е за всички модели, иначе по принцип искам да поръчам Tirrenia. Нещо ми разправят и за доставка от около месец.
Re: Барбекю Palazzetti
25-05-2009 - 12:24:30
Там не съм се сетил да търся (с гърци нещо не ми се разправя), имаш ли някой тук наблизо до границата ? Ако излезе сметката мога да отида с пикапа за един ден и да си го докарам.
Re: Барбекю Palazzetti
25-05-2009 - 12:27:19
Сглобяеми масивни барбекюта, свястно направени и по правилата, а и много добре изглеждат, тук в Бриколаж и по борсите предлагат някакви подобия, ама са далеч от истината. Има ги и във вариант с пещ, фурна, комбинирани и т.н., само място да имаш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход