Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени и изолация на покрив

Публикувано от arm2arm 
Re: Цени и изолация на покрив
20-05-2009 - 17:17:52
Ето ти едни филмче за топлоизолацията
Re: Цени и изолация на покрив
20-05-2009 - 22:25:55
avatar
Ей,браво бе....Най после някой да ме е послушал.....
Акрила е готин материал,а и не старее бързо.Надявам се да си останал доволен.
Ако има нещо просто се обади...... *drunk* *beer* *bow*

Чест и почитание
Re: Цени и изолация на покрив
21-05-2009 - 13:39:14
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> Ей,браво бе....Най после някой да ме е
> послушал.....

Гоголе,ако имаш предвид мен,че съм те послушал-много съм ти благодарен за съветите.Това Изофлекс-а голямо мазило бе!Много хубава работа ми свърши.Малко зор видях да изпукам една бака 25 кила,ама я наместих.
Да знаеш,че в Пловдив винаги има студена бира за тебе!!!

smiling smiley *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Re: Цени и изолация на покрив
21-05-2009 - 16:49:11
avatar
Чест и почитание.... *angel* *rose* *bow* *bow* *bow*

Чест и почитание
Re: Цени и изолация на покрив
27-05-2009 - 21:14:32
Здравейте от мен. През моето отсъствие май доста вино се е разляло и агънца са се хапнали.Ето ви малко от световня "челен" опит, където не се използват никакви бъркочи



winking smiley

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Abu
Re: Цени и изолация на покрив
27-05-2009 - 22:08:33
Е то бива ли да са такива писюри!!! Готова облицовка на комина, а я разминали по хоризонтала... Ако обшивката на комина (полите, дето застъпват керемидите) я бяха скрили под тухленото пано, малко щяха да измият срама. Както е поставена, винаги има риск при обливане на комина да прокапе надолу. Да не ми разправят, че самозалепващата лента уплътнява 100%, то да не я лепят върху стъкло? На последната снимка се вижда, че монтират едното фолио надлъжно по наклона - това е допустимо само при стръмни скатове и при допълнителна застраховка подгъване на мембраните една в друга като фалц преди приковаването. Пак там се вижда и една снадена греда - не че е лошо, ама обстановката напомня на мострена зала, а за такова място това вече е леко озадачаващо. Абе въобще... и на фасулската работа може да се усере човек.

ПП Тия хора какво са се разработили в 3 и 10 - за докторска почивка не са ли чували? Аматьори някакви явно...
Re: Цени и изолация на покрив
27-05-2009 - 22:14:17
avatar
И в мой стил да допълня,хубави са им работите на тия.....,ама що го показват само в магазина....?!?
Ха да ги видим на БГ покрив ,с нищо съразмерно като конструкция,лепено със всичко от 1 лев и да го направят да не капе.....
Дето се казва.....-Нанай.....
Иначе добри материали и сигурно тия дето ги представят получават "повече от 100 лева на месец...."
Язък ,че тук в БГ няма да им повярват.... *huh* *yes*

Чест и почитание
Re: Цени и изолация на покрив
27-05-2009 - 22:40:13
:] :] :] Както винаги - много си наблюдателен Abu *ok* . Почвам малко от зад напред да отговарям на забележките. Това наистина е мострена зала - обучителен център в Германия. Почивка имаше - швабата бачкаше, а ние си я ползвахме. Надлъжното фолио е за допълнителна подсигуровка и е в уламата, а напречните лягат върху него. От тази снимка не е ясно, ще кача още но не мога да ги завъртя, за това си завъртете мониторите. Разминаването по хоризонтала на уплътняващото съединение е факт, но в случая времето беше малко и само принципно беше показано как се изпълняват фалцовете при срещане на отделните парчета. Заради разминаването не е поставена лайсна, която да предотврати проникването на вода, при обливане на комина. И последно - това е един от водещите немски специалисти по покриви. Много е дорър, ама материалите му не са по левче за кило winking smiley
Abu, благодаря за телефона. утре ще звънна. winking smiley

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Цени и изолация на покрив
27-05-2009 - 22:48:17



За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Цени и изолация на покрив
29-05-2009 - 13:24:02
Айде бе....!!! Верно ли е един от водещите?! eye popping smiley Лелееее..... А аз, защо знам, че се занимава с тези неща от една година?! Гледай ги ти германците, как за има няма година и стават впдещи специалисти!!! Тц..тц..тц... не е като при нас... А бе, Господин Вермер, защо е забравил да сложи лайсна на изолацията на комина?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход