Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Питане за ветрозащитни прегради

Публикувано от R.Velchev 
Питане за ветрозащитни прегради
20-03-2009 - 14:24:26
В доста от заведенията по центъра има едни прозрачни прегради срещу студ и вятър от един материали като по-плътен полиетилен, закопчават се с копчета, някой знае ли кой и къде ги изработва.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-20 14:24 от R.Velchev.
A40
Re: Питане за ветрозащитни прегради
20-03-2009 - 14:37:01
търси фирми,които изработват тенти.иначе се казват ветроопорни панd,цъкни в google
Re: Питане за ветрозащитни прегради
20-03-2009 - 17:19:59
avatar
аха... *yes*

Чест и почитание
Re: Питане за ветрозащитни прегради
20-03-2009 - 21:08:17
Радослав,
Аз го знам като винил-кристал.
Да, повечето от фирмите за тенти го правят - напр. Боряна 22, Винила и др.
Често по готовите такива, там където има термоснаждане си пишат фирмите и телефона.
"Закопчаванията" са разни - има и като при камионите, има и с с едни спец. "ключалки".
Загледай ги по-внимателно.
Ако ти трябва само материала - Васкони, Дабъл М (по-тънки цени), но имай предвид, че обикновено се нуждае от усилване с доп. парче и въпросното снаждане.
Успех!
Re: Питане за ветрозащитни прегради
20-03-2009 - 22:57:41
Re: Питане за ветрозащитни прегради
21-03-2009 - 07:29:39
avatar
www.assist.bg

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Питане за ветрозащитни прегради
21-03-2009 - 20:48:30
Благодаря, предолагах, че ще знаеш
Re: Питане за ветрозащитни прегради
23-03-2009 - 16:46:45
Любо, на Васкони на страницата има винил, ама не виждам винил-кристал. Има прозрачен с оплетка, не виждам само прозрачен - кой конкретно става за тази работа?
Re: Питане за ветрозащитни прегради
23-03-2009 - 18:22:16
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Любо, на Васкони на страницата има винил, ама не
> виждам винил-кристал. Има прозрачен с оплетка, не
> виждам само прозрачен - кой конкретно става за
> тази работа?

Здрасти,
Не го виждам и аз - те постоянно сменят доставчици и и асортимент. Трудно ще вземеш два пъти едно и също. Аз лично не съм ползвал, но вероятно ще нещо ок. и над 1000g/m2, от незаинтересовано "пипане" ок. 1мм дебелина.

В Дабъл М, но в стария магазин имам визуален спомен къде стоеше, в новия на Околовръстното (след Суходол и Парклиса в посока Люлин) май още не са подредили.
Може да ползвате 0898 68 61 68 - шефът Мирчо, ще ви консултира и по тел. Там нещата основно са Турско, Китайски и "тънкана". Нямат читав сайт.

Не са лоши "Винила" - офис и цех на гарата Г. Баня - 9576011 - там са по-читави нещата (казват Белгийски) - не съм сигурен дали още търгуват с материали, но твърдо правят такива "завеси" с всичките му салтанати. На Стройкото обикновено са отвън. Мисля, че Боряна 22 (в същата сграда + няколко офиса) превъзлага на тях за Сф. или имат нещо друга комбина. 0887 52 32 20 - също за "Винила", но не знам кой сега обажда на този.

От следващите нямам преки впечатления и скоро не съм контактувал:
Люто - 963 47 70
Евротекс - 0888 763 084 Валентин
Брезент - 0888 218 692 Попов
Ей, гепихте ме до тефтера ми, че повечето са без сайтове.smiling smiley
Успех,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход