Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
05-10-2011 - 12:59:23
Санпласт не съм ги и чувал , препоръчвам ти Трокал , Рехау или Профилинк ,като Профилинк са по ефтини спрямо 2те германски фирми. А ако търсиш нещо още по ефтино иди на вивапласт но там и качеството според мен доста куца незнам . Погледни тук на производители дано ти помогне www.pvc-dograma.bg
Re: ПВЦ дограма
19-06-2012 - 08:55:42
Здравейте, колеги!
Имам следната молба- ще поставям дограма и бих искал съвет и оферти! От Пловдив съм и бих желал да споделите мнения и да ме насочите към подходящата фирма. Не съм "олигарх", следователно търся оптималното съотношение цена-качество, за ПВЦ става въпрос.
И така, следните размери:
-прозорци 120х200 с едно отваряемо крило- 10 бр.
- врати-230х90 с отдушник-3 бр.
-врата -230х90- 1/2 плътно ПВЦ и 1/2 стъкло- 1 бр.
-прозорци- 110х65 неотваряеми-2 бр.
-прозорци отваряеми- 70х70-4 бр.
Това е в общи линии. Прозорците да се отварят само в една посока.
Дограмата-4- 6 камерна, качествена, бяла, обков-немски или аналогичен качествен.
Дано съм бил изчерпателен...
Очаквам напътствия и конкретни оферти от и за фирми. готов съм да преговаряме на място!
Поздрави!
Re: ПВЦ дограма
05-02-2017 - 10:44:07
Здравейте,

Бих искал да изразя безкрайното си разочарование от фирма стройинвест (http://stroyinvest.net/). Клиент съм на фирмата от скоро и за момента не мога да изразя мнение за качестото на елементите, но над начина им на работа определено имам наблюдения. Стандартните прозорци изглеждат наред, но имам и 2 нестандартни и там нещата са палчевни. Грешни размери и изработка на елементите, от което неизменно се стига до фуги (включително такива от над 5 мм), никакви уплътнения (получилите се фуги са запълнени със силикон), в допълнение профилите от едната страна са оставени отворени (вижда се структурата на камерите вътре), което ги прави напълно безсмислени, понеже изолационните им качества са нулеви... Дори за стандартните прозорци се наложи да ги викам повторно, за да демонтират и монтират отново част от прозорците, даже не бяха нивелирани! На всичко отгоре управителят Апостолов обратно на добрите впечатления, които създава в началото, на образован и възпитан човек, който си разбира от работата, при възникване на проблеми се държи изключително незаинтересовано и арогантно. Оставам с впечатление, че ползва подизпълнители за всичко, освен проектирането и взимането на размери - това само по себе си не е лошо, но организацията и комуникацията между неговата фирма и въпросните подизпълнители направо отсъстват. С малки изключения договорките за срокове на монтаж не бяха спазени (макар че се старае да се впише в посочените в договора), от което неминуемо следват огромен брой неудобства, особено при синхронизиране на следващи ремонтни дейности. Дъщеря му, която изпълнява ролята на секретарка и/или координатор е меко казано некомпетентна и още по-нагла от баща си.

С 2 думи вече мисля да правя нов ремонт! А все още не е приключил сегашния. Надявам се да съм успял да предпазя някой от тези мародери.
Re: ПВЦ дограма
08-02-2017 - 11:29:43
Аз съм ползвала услугите на [stroyinvest.net] преди 4 години и съм много доволна от изпълнението им. Наистина нямам никакви забележки, за това време дограмата не е мръднала smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
04-03-2017 - 09:14:31
Здравейте,

Искам да се извиня на фирма Стройинвест за острия тон в предишния си пост.

Накратко - основният проблем се оказа в комуникацията. Хората се обадиха, след като видяли предния ми пост и не без основание бяха засегнати. Срещнахме се и след малко спорове и извинения по същество се разбрахме да дойдат и да остранят всички проблеми. Доста заинтересовано подходиха и наистина дойдоха и реагираха на всичките ни оплаквания.
Re: ПВЦ дограма
04-07-2017 - 17:11:23
Здравейте,

НИКОГА, АМА НИКОГА не правете грешката със СТРОЙИНВЕСТ.
Направиха ни една остъклена тераса, за която ще съжалям цял живот. След всеки дъжд тече от два от прозорците. Крилата не прилепват плътно до касите и не просто духа, а направо си вее. През зимата това води до сериозно обледеняване на цялата дограма.
Ето и един линк да разгледате какви са пораженията
[dimitar321.snimka.bg]
Re: ПВЦ дограма
18-07-2017 - 10:20:12
Някой може ли да ми каже ориентировъчно колко пари е нормално да ми излезе смяната на дограмата за 5 прозореца? Защото изтеглих кредит от [cashcredit.bg] , за да имам достатъчно парички за смяната. Отпуснаха ми сумата за много кратко време, но като отидох да уговарям да ми сложат пвц дограма, ми казаха огромна сума, много по-голяма от началната, за която говорихме и сега трябва да търся друга фирма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-07-18 10:21 от radostivanova.
Re: ПВЦ дограма
28-07-2017 - 10:52:38
Цените варират в зависимост от размера, формата и модела на дограмата. Най-добре да отидеш в някоя фирма и да попиташ.
Re: ПВЦ дограма
29-07-2017 - 21:04:59
Elena и Radost

Въпреки, че постовете ми и в трите ви теми, дето се рекламирате, бяха изтрити, не си мислете, че хората са балами.
Вие ще продължавате да си мизерствате в борбата за стотинките.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-07-29 21:05 от rosen71.
Re: ПВЦ дограма
30-01-2018 - 11:17:08
Здравейте!Виждам ,че имате затруднения относно избора на дограма.Нормално е всеки да се колебае за вида на профила,стъклопакета,фирма за изработка на дограма и всякакви други услуги свързани с този бранш.Аз също имах този проблем преди две години.Посетих един от офисите на "Профил Груп" за едно проучване .Останах много доволен от дамата ,която ми даде конкретен отговор за моята ситуация и се спрях на 6 камерен "Salamander" с К -стъкло.Не искам да правя реклама ,но съм много доволен от качеството на дограмата и монтажа,а в последствие и от измазването.След 1 год. ми се наложи цялостен ремонт и отново се доверих на техните услуги за подбор и монтаж на интериорни врати.Ако имате някакви дилеми и съмнения ,може да посетите някой от офисите и ще се уверите в това .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход