Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
17-07-2011 - 23:14:56
Не бе човек, да не мислиш, че искам да ти кажа нещо въпреки. Мисля, че е по-разумно в ъгъла да се слагат накриво - има смисъл, добре изглежда и т.н.. Явно на повечето архитекти и конструктори им е по-лесно да ги чертаят прави. Обръщам ти внимание на тебе като сериозен строител, че от това само можеш да спечелиш.

пп. Настръхва ми косата като се замисля, че както изчисляват този елемент, явно така и изчисляват останалата част от сградата.
Re: Започвам да строя....пак
18-07-2011 - 00:05:18
Аз хич не съм сигурен.че някой се задълбава толкоз с изчисленията точно на покрива с дървена скара...
Re: Започвам да строя....пак
21-07-2011 - 18:50:03
Quote
markk
Quote
svetlio_sps
Quote
markk
Но удоволствието от свършената работа е несравнимо.
С черните керемиди на "Тондах" и покривните прозорци на "Велукс" надмина очакванията ми.

Поздрави за перфектната работа и много благодарности за снимките и обясненията !
Искам да попитам и за малко ценова информация . До този етап на снимката около 60000 - 65000 лв ще стигнат ли?

Ще стигнат,че и ще останат.Почти си в десятката.

Това без цената на проектите и цената на земята ,нали?
Re: Започвам да строя....пак
22-07-2011 - 23:26:48
avatar
Quote
studenta
Quote
markk
Quote
svetlio_sps
Quote
markk
Но удоволствието от свършената работа е несравнимо.
С черните керемиди на "Тондах" и покривните прозорци на "Велукс" надмина очакванията ми.

Поздрави за перфектната работа и много благодарности за снимките и обясненията !
Искам да попитам и за малко ценова информация . До този етап на снимката около 60000 - 65000 лв ще стигнат ли?

Ще стигнат,че и ще останат.Почти си в десятката.

Това без цената на проектите и цената на земята ,нали?

Да.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
22-07-2011 - 23:46:13
Тази къща е на път да добие особена популярност.Цяла плоча липсва,а не се е загубило нищо нито от към външен вид,нито от към функционалност.
Re: Започвам да строя....пак
23-07-2011 - 10:28:41
Quote
salvador
Тази къща е на път да добие особена популярност.Цяла плоча липсва,а не се е загубило нищо нито от към външен вид,нито от към функционалност.


къде липсва къща между първия и втория етаж ли?
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2011 - 13:10:01
avatar
Първа копка на строеж 12

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2011 - 13:11:28
avatar
Строи се на калкан със съществуваща сграда

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2011 - 13:13:37
avatar
Основите до кота -0,05
са хидро и топлоизолирани с
10 см XPS

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2011 - 13:16:05
avatar
В завършен вид къщата
трябва да изглежда като
на тази визуализация

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход