Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГК окачен таван- оферта

Публикувано от Petar 
ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 21:23:01
Ето офертата която получих. Това е труд +материали (без скритото осветление)

Мислите ли че е приемлива ? sad smiley

Попитах и за алуминиев растерен таван.
И имате ли си на идея какви са тези пана "Аляска" аче никъде не ги намерих в нета. moody smiley



Вид система Мярка К-во Ед. цена без ДДС Обща сума
Куфар GKB m² 30 26.50 795.00
Борд - скрито осветление м 60 14.30 858.00
Растерен таван - пана "Аляска" м² 22 28.00 616.00
Ъглопротекторна шина м 1 3.60
Ъглопротекторна шина R м 1 4.80

Общо: 2269.00
ДДС: 453.80
Общо: 2722.80
moody smiley
Re: ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 21:34:13
Ба си , само йероглифи излезли..... :g:
Абе става дума за 22м2 растерен таван с алуминиеви пана (някаква аляска) и около 60 линеини метра с ширина 40-50см (или 30м2) ока4ен таван ГК с борд отпред за скрито осветление.
Re: ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 22:17:57
2300 лева таван за една стая....тия наред ли са????
Re: ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 22:25:08
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> 2300 лева таван за една стая....тия наред ли
> са????


що? ако се наложи може и по-скъпо winking smiley

Майтапа настрана сметката ми се вижда в нормите (като изключим, че не знам какво е това "аляска" и не мога да дам мнение за него).

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 22:35:07
Явно не мога да обяснявам.
Става дума за 60 линейни метра за 3 стаи - само по периферията на тавана, не нацяло. Идва някъде към 33 лв/ л.м. или към 66 лв/м2 ГК
Растерния таван си е отделно, ама и там цената е около 33 лв/м2
Re: ГК окачен таван- оферта
09-01-2009 - 22:39:03
avatar
Цената е редовна според мен

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ГК окачен таван- оферта
10-01-2009 - 09:40:10
Здравейте,реших да се включа и аз по темата тъй като вмомента правя същото. Цените които ми обявиха са следните:
Равен таван от гк с вата 5 см 29 лева на квадрат.
Борд скрито осветление със зъб за едни вградени лед ленти пак за осветление 26 лева на линеен метър за правото и 29 лева на линеен метър за овала. Куфарите от гипскартон за бани и така на татък по 26.50 на метър. Цените не са много ниски ама имам и таван на две стълбища които са високи 4 метра и там се прави скеле това влиза в цената. 60 квадрата тавана на хола съсщо е на височина 4 метра и е с разни форми. Как ще коментирате моите цени smiling smiley. Пропуснах да кажа че навсякаде таваните ще са със вата 5 см.
Re: ГК окачен таван- оферта
10-01-2009 - 14:37:37
mtodorov

Това което са ти казали с ДДС ли е или без ?
Мойте са с ДДС...
Re: ГК окачен таван- оферта
10-01-2009 - 14:38:26
Petar това си е крайната цена.
Re: ГК окачен таван- оферта
03-05-2015 - 23:41:55
Цените са съвсем нормални за монтаж на окачени тавани с бордове за скрито осветление.Цената за растерния с алуминиеви пана даже ми се струва ниска , освен ако не съм разбрал погрешно че става въпрос именно за такива.Говоря от "кухнята" защото се занимавам именно със сухо строителство.Ето и моите цени за окачени тавани с декоративни ефекти , каквито всъщност се водят бордовете за скрито осветление.

[gipsokartonpro.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход