Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
06-09-2014 - 20:56:31
Бих искал да попитам Безопит относно подпрозоречните дъски какви са.Аз моята мисля да я правя със дъски навсякъде,но имам притеснения относно водата.Щях да слагам от долу врачански,ама той е светъл и като че ли няма се вържи.Приемам съвети и предложения.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
12-09-2014 - 17:25:17
GETO,радвам се че си завършил къщата и сте се нанесли. При мен нещата не са стигнали до този етап,но с две ръце толкова.за стенмарк мога да кажа,че още не съм стигнал до подпрозоречните дъски,но идеята е на 2ри етаж дъски на първи е камък и там ще е камък.Вярно дървото може да те притеснява ама врачански камък или друг не ми седи добре.решението е твое.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
01-06-2015 - 20:42:41
Да кача една снимка която много ми харесва

Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-06-2015 - 20:52:40
avatar
Прилича ми на твоята.....smiling smiley
И вярно е тя, бях я забравила, откакто не влизам във форума.
Всеки път като мина покрай нея й се радвам.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2015-06-18 21:06 от камелия.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
22-06-2015 - 23:38:14
Тя е.Харесва ми тази снимка и реших да я споделя.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
30-06-2015 - 17:22:42
Трудно се воюва с времето и смяната на технологиите.Все едно сега да закарате някоя Жигула в модерен сервиз...ще я гледат като индиянец пишеща машина.Най-младият майстор в сервиза вероятно не е бил още роден когато тая кола е спряна от производство.С къщите е същото.Нормално е да няма майстори,дето да познават толкова стари технологии.Ненормално щеше да е ако половин век след построяването последната плетарка все още се срещаха често...

риболов и туризъм въдици раници
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
30-06-2015 - 17:52:15
Хмм примера с жигулата е доста интересен.Тези технологии освен,че са стари са и простички което им е хубавото.При мен са съчетани стари с нови и не виждам това да пречи на визията и функциалноста на къщата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход