Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Издирвам най-подходящата дървена дограма?

Публикувано от jaklinp 
Издирвам най-подходящата дървена дограма?
29-06-2017 - 12:01:03
Здравейте, хора. С мъжа ми издирваме най-подходящата дървена дограма за нашето жилище. Спряли сме се на фирма ФамозоЛайн, имат прекрасен сайт и доста добро портфолио. Направиха ни добро впечатление. Вие имате ли някакви препоръки. Иска ни се да свършим с този ремонт през лятото докато е топличко. Благодаря Ви
Re: Издирвам най-подходящата дървена дограма?
16-07-2017 - 17:14:51
И аз бях пред тази дилема като Вас: избор на дървена дограма и се спрях на варианта на фирма Ролпласт с алуминиева капачка отвън ( не ми се занимава да я лакирам дори да е веднъж в годината или през няколко години *yes* ). В западна Европа тази система е доста популярна: дърво плюс алуминий, предполагам че ще е и по-дъговечна. По отношение на цена качество те ми допаднаха най-добре, като се има в предвид, че проучих и получих оферта от над 5 фирми включително и ФамозоЛайн. Цените им бяха доста завишени в сравнение с Ролпласт. Ако пък имате достатъчно средства се насочете направо към италианска Sciuker - [www.system-as.com] . От към дизайн и качество тя е най-добрата, но е и най-скъпа.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2017-07-16 17:24 от mitkogdzzz.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход