Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ремонт

Публикувано от katrin0303 
ремонт
15-02-2017 - 14:36:54
Здравейте моля дай те ми съвет виждам че в този сайт има хора занимаващи се с това.Бях нагърбена с мисия да намеря фирма занимаваща се с ремонти на покриви,но званях на няколко фирми хората ми обясняват с какви материали работят,но аз не разбирам нищо от това.
Историята е следната.Живея в жилещен блок на последния етаж(от цялата работа моето семейство е най-потърпевшо)Покрива протече в апартамента ни се получиха чак локви ,стените ми са мокри от горе до долу без да преовеличавам,с триста зора навих останалите от входа да съберем пари за ремонт и домоуправителя ме нагърби със задачата да намеря фирма за ремонти.Звънях на няколко фирми и хората ми обясняват с какви материали работят,но аз не разбирам нищо.
Моля посъветвайте ме с какви материали да се прави покрива и каква е разликата между политекс и воалит .Мерси за което
Re: ремонт
18-02-2017 - 15:22:01
avatar
за къде става въпрос?мога да помогна!търсете причината,не е само до качества на изолацията

Чест и почитание
Re: ремонт
23-02-2017 - 23:39:06
Съгласен съм с колегата gogol. Ние можем да ви съставим оферта след оглед. Можете да ни пишете на moyatremon@gmail.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход