Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

проекти на къщи

Публикувано от Chicho Gosho 
проекти на къщи
10-10-2010 - 17:56:02
Уважаеми съфорумци,
Моля, подскажете сайтове от където мога да си сваля модели на къщи с техническите им параметри.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-10 17:56 от Chicho Gosho.
Re: проекти на къщи
16-10-2010 - 18:27:59
Да разбирам, че никой от форума не знае такива сайтове.
Странно. Странен форум.
Изказват се всякакви мнения за всякакви глупости а за нещо съществено никой думичка не обелва.
Re: проекти на къщи
16-10-2010 - 18:36:19
Еми аз например не знам такива сайтове- какво мога да ти кажа?
Re: проекти на къщи
16-10-2010 - 19:25:55
Вместо да търсиш в интернет , по-добре разрови се по книжарници или антиквари. Има каталози /предимно американски/ на едноетажни и двуетажни къщи. Попадало ми е такова нещо , има около 100-тина и повече къщички.
Какво разбираш под "технически параметри"?
Re: проекти на къщи
16-10-2010 - 20:41:38
Re: проекти на къщи
16-10-2010 - 22:43:39
avatar
Наистина странен форум. Когато зададете странни въпроси очаквайте странни (или никакви) отговори. Задайте си коректно въпроса и ще получите коректен отговор.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: проекти на къщи
18-10-2010 - 21:25:48
И кое му е странното на въпроса бе пич?
Питам за проекти(модели, схеми, скици) на къщи с посочени размери.
Мисля, че пиша на български.
Или никой досега не е строил къща?
Чувал съм, че има сайтове с такива проекти.
Та ето за такива сайтове ми е въпроса.
Re: проекти на къщи
18-10-2010 - 22:44:33
avatar
Quote
Chicho Gosho
И кое му е странното на въпроса бе пич?
Питам за проекти(модели, схеми, скици) на къщи с посочени размери.
Мисля, че пиша на български.
Или никой досега не е строил къща?
Чувал съм, че има сайтове с такива проекти.
Та ето за такива сайтове ми е въпроса.

Търсиш сайтове - питай Гугъл, искаш друга конкретна и компетентна информация по строителството - питай тука. Ще ти се отговори по въпросите. Какво толкова сложно има?

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: проекти на къщи
19-10-2010 - 00:38:38
Аз му дадох линк...само дето повечето мерки са в imperial units...
Re: проекти на къщи
19-10-2010 - 02:07:57
Quote
Chicho Gosho
И кое му е странното на въпроса бе пич?
Питам за проекти(модели, схеми, скици) на къщи с посочени размери.

Или никой досега не е строил къща?
.

Точно щото строим,знаем,че да се получи разрешение за строеж от общината,проекта във всичките му части и в 3 екземпляра на всеки лист трябва да има подпис и мокър печат с регистрационния номер на проектанта.После при самата работа ги търсим проектантите за щяло и нещяло,което при готовия проект няма как да ти се получи.Друг е въпроса, ако искаш да си купиш готов проект с цел обогатяване на познанията,но за практично приложение не стават!Затова си поръчваме индивидуално за нашия си имот пълно проектиране,за да си стават нещата както трябва!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход