Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сачак-цена ?

Публикувано от B_M 
B_M
Сачак-цена ?
19-08-2008 - 14:17:05
Здравейте на всички,
Налага ми се да кова сачак на двуетажна къща.Искам да попитам на какви цени върви коването (реденето), дали цените са на кв.м или на линеен метър и дали попринцип в цената влиза лакиране и скеле или те се слагат отделно.
Става въпрос за къща без скеле.
Никъде в интернет неможах да намеря разценки на сачаци и ще ви бъда много благодарен , ако ми дадете отговор на горните въпроси.

Благодаря ви предварително !
Re: Сачак-цена ?
19-08-2008 - 14:31:39
Сайдинг, сайдинг! Звучиш толко архаияно, че никой няма да те разбере winking smiley
B_M
Re: Сачак-цена ?
19-08-2008 - 14:42:02
Просто искам да попитам дали цените се определят на квадратен или линеен метър и дали в цената влиза лакирането на сачака и сглобяването на скелето или те се смятат отделно.
Понеже досега несъм пазарил сачак , а ми престои такъв искам да знам по какъв начин да го направя. Това е.
Благодаря !




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-19 14:43 от B_M.
Re: Сачак-цена ?
19-08-2008 - 16:25:36
Миналата година ми оферираха 40 лева на лин метър до завършен вид за труд, материалите ги купувам аз, както и скелето да им наема само да си го сглобят. Но ми се видя скъпо, после имаха работа, и така до момента сачака ми стои само от едната страна, другата чака някой да го направи, но мисля наесен....Цени не знам сега какви ще искат...
B_M
Re: Сачак-цена ?
19-08-2008 - 19:33:17
Значи цените са на линеен метър не на квадратен?
Благодаря - най-вече това ме интересуваше!
А има ли ценоразпис някъде откъдето да мога да си го изтегля за цени за труд в строителството, предполагам там ще има и за сачаци ???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход