Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво трябва да знаете за ремонт на покриви

Публикувано от pokriviremont 
Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
31-10-2012 - 17:45:18
pokriviremont.eu
Какво трвбва да знаете за ремонт на покира 1 во Какъв ремонт трябва да направите основен или частичен ремонт
2 ро. Колко струва основния ремонт и колк би ми струваало частичния ремонт
защото маисторите често се орентират от вида работа коиято предлага клиента преставетеси че за 1 м2 керамиди цената е 9,80 лв и вие викате този маистор да направи ремонт на вашия покрив но частичен ремонт и имате 2 к-м за ремонт керамиди солтветно маистора трябва дави вземе 19,60. Но уви не е така защото това е частичен ремонт. И струва повече но ако го извикате да направи циялостен ремонт тогава цената ще е 9,80 за м2



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-31 17:49 от pokriviremont.
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
31-10-2012 - 21:24:21
Мисля, че ще бъде полезно ако с малко повече детайли обясните що е туй "Цялостен" и "Частичен" ремонт? Какво включва едното и какво другото и т.н. А така примера дето сте дали е ясен и на малките деца. А ние голямите деца имаме нужда от повече разяснения*drink1*

Ето на, имам селска къща и сламника, който е интегриран с къщата под един покрив тече. Поради теча така нареченият "под" на места е изгнил и е опасно да се ходи. Сега, къщата се нуждае от нова дограма, но мисля да сложа и някаква изолация, да преправя комина за да го направя подходящ за камина и котле и т.н. Та чудя се частичен или цялостен ремонт да правя на въпросният покрив?

Поздрав

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
31-10-2012 - 21:29:42
avatar
Мисля, че ще му е много трудно да ти го обясни!

[www.roofbg.com]
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
01-11-2012 - 20:10:57
за частичноцялостен съм
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
02-11-2012 - 07:33:21
Здравеите относно вашето запитване зависи от много неща като например дали има само едит теч или повече течове защота ако тече от много места а пък вие да направите частичен ремонт нестава затова препоръчвамви да извикате специялисти да направият оглед на покрива и те ще ви кажата дали частичеи или циялостен



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-11-02 07:35 от pokriviremont.
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
02-11-2012 - 12:23:09
Добре, кажете моля какви процедури следват при един Цялостен ремонт на покрив?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Какво трябва да знаете за ремонт на покриви
03-11-2012 - 20:37:08
Ами времето триябва да е подходиящи защото трябва дасе премахне стария покрив махане имам предвит всичко.
Дървена костррукция ако е нужно и нияколко реда от зидарията задасе махне гредата коиято е в нея защото може да е изгнила.
И тогава се прави нова дървена конструкция от греди.
наковаватсе даски 1 во качество без кора може и osb плоскости.
Слет това се полага изолация 2 пласта зависи с какво искате дасе покрие покрива дали керамиди или битумно керамиди или друго.
Поставиятсе улуци вод търби един такъв ремонт за ололо 100 м2 отнема 10 до 12 дни
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход