Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся инженер конструктор за София

Публикувано от i3v3a3n 
Търся инженер конструктор за София
23-04-2012 - 11:18:23
Става въпрос за къща на два етажа в центъра на София , къщата е тухли с гредоред много стара и има нужда от укрепване , също така има пристройка към нея която се е отцепила и може да се събори , трябва ми конструктор който да каже какво и как може да се направи по къщата , цялостен строеж ли , частично укрепване и как и с какво точно да се извърши
Re: Търся инженер конструктор за София
23-04-2012 - 14:43:45
Сигурно ли е,че има нужда от укрепване,а не от ....булдозер ??
Re: Търся инженер конструктор за София
23-04-2012 - 16:53:13
Трябва да пресметнеш заслужава ли си укрепване и не е ли по-добре да си вдигнеш нова.
Re: Търся инженер конструктор за София
23-04-2012 - 17:59:02
по принцип има нужда от булдозер това го знам ... но плана за това място е такъв че ако я съборя къщата после никой няма да ми разреши да построя каквото и да било на това място защото плана и проекта от общината за това място е друг с една дума оставам само със земята която имам и трябва да чакам и другите къщи в района да се съборят за да бъде изпълнен плана който е заложен ... това не ме устройва по добре от вътре да лея колони и да изградя наново цялата къща от колкото да чакам реализиране на общински проект с един куп други собственици
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход