Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“

Публикувано от OwnerBG 
ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“
02-12-2010 - 21:37:04
avatar
ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“


До седмица започва събарянето на 66 сгради край яз. Искър и в голф комплекс
Дирекцията за национален строителен контрол (ДНСК) публикува график за събарянето на 28 незаконни сгради край язовир Искър и 26 къщи в голф комплекс „Ибър“ край Долна баня.
Незаконните имоти край Искър ще бъдат съборени в периода от 13 декември до 13 януари. От списъка става ясно, че масивните сгради и вилите са 8. Има и около 8 бунгала, а останалите незаконни постройки са бараки, огради, подпорни стени, площадки и т.н.
В същия срок – 13 декември – 13 януари, принудително ще бъдат съборени 26 вили в голф клуб „Ибър“ край Долна баня. Комплексът е собственост на Кирил Недев и община Долна баня. Недев таеше надежди да получи отсрочка за събарянето на вилите, които вече са продадени на зелено на чужденци, но от ДНСК са решени да действат. В комплекса има още 160 построени вили с редовни документи.
Предстои да се публикуват графиците за събарянето на други знакови
[www.sobstvenik.com]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“
02-12-2010 - 22:13:51
Ходил съм на "Ибър".Много красиво и виличките са много прилични.Жалко,че не е успял да извади документи за всички.
Re: ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“
03-12-2010 - 10:29:53
avatar
Много ме дразни как в коментарите след подобна статия отявлено злобеят сиромасите...
потриват ръце, кискат се и викат нека им! Ако прочетете в дира примерно след такава статия какво става...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: ДНСК е упълномощена да ви „РАЗРУШИ“ ІІ сега в района на язовир „Искър“
03-12-2010 - 14:49:07
Quote
ASSETION
Много ме дразни как в коментарите след подобна статия отявлено злобеят сиромасите...
Ти пък що "се дразниш" - обясни им кротко на сиромасите как всичко е по реда си и справедливо, как става преразпределението без да е ощетен някой.
И да не те разберат - няма страшно. Много отдавна не са грабвали секирите и мотиките - сега сме в Европа...
Поклон за вихъра на мисълта и прецизността на изказа в почерненото.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход