Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет - за стара кирпичена къща

Публикувано от MammaMia 
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
25-08-2010 - 10:53:49
Quote
skurengslia
svoboden,molq te dai tel.nomer na tozi maistor.6te mu platim dvoino ako trqbva 4e mnogo se napatihme s maistori.

Здравей,

Отговарям чак сега, защото бяхме на море. Търся майстора от 2 дни, но не отговаря. Сигурно е някъде по работа. Щом се свържа с него, ще ти дам телефона му.

Quote
bulhomes
Тая тема е отпреди 2 години. svoboden не съм срещал скоро тук.

Да, наистина не посещавам този форум, но получавам уведомления на email-а. Така че мога да отговоря, ако някой ми пише (е, стига да съм все още жив smiling smiley ).
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
29-05-2011 - 15:58:41
Предстои ми да ремонтирам стара кирпичена къща. Имам проблем със стените - много са влажни в основата, макар че есента ремонтирахме основно покрива. Подът е прояден с мишки. Как да го изолирам. Удачно ли е използването на стъклена вата? Какво друго трябва да се направи? Таваните са с пропаднала мазилка. Вижда се гредоредът.
Посъветвайте ме - какво е най-добро в случая? Категорично съм решила, че няма да събарям къщата.
Къщата е в близост до Генерал Тошево. Знаете ли за майстор, който работи в района?
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
30-05-2011 - 13:15:15
Quote

Имам проблем със стените - много са влажни в основата, макар че есента ремонтирахме основно покрива.
А как обяснявате , че са влажни в основата
- много сняг ?
- подпочвена вода?

Стените върху каменен пояс ли са или направо на земята?
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
07-01-2013 - 22:52:30
Здравейте ,
темата е страхотна и много полезна .Предстои ми възстановяване на такава къща.
Дали може да се намери телефона на стария майстор все още .
Благодаря предварително .Става въпрос за около Годеч.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-07 22:59 от Светльо KLX.
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
16-06-2013 - 21:18:10
Здравейте, и ние имаме същия случай къщата е още по стара, пак в района на Годеч, ако някой има координатите на някой майстор който да работи с кирпич, ще сме много благодарни!
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
21-06-2013 - 13:04:58
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
26-03-2014 - 15:06:17
Здравейте, и аз скоро ще търся начини да се стегне такава кирпичена къща в Годеч. Ако някой е получил телефона на въпросният майстор или знае някой друг, моля споделете. Благодаря и успех. Къщите си заслужават усилията да ги запазим.
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
21-08-2014 - 23:42:01
Виждал съм и по стари кирпичени къщи в австриа. Супер са кови мрежа и измазвай той кирпича си е достатъчна изолация
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
08-09-2014 - 13:25:22
Здравейте, интересува ме телефона на майсторът, който разбира от стари къщи и кирпич - предстои ми ремонт на къщата на баща ми, която е на повече от 100 години и ми трябват съвети от стари майстори smiling smiley много ще съм благодарна, ако ми пишете
Re: Съвет - за стара кирпичена къща
30-06-2016 - 17:25:26
Здравейте,

Майсторът Ви е свършил много добра работа. Мойте адмирации за това. Ако работи все още може ли да ми изпратите тел. за връзка с него? Става въпрос за София област. Предварително Благодаря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход