Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся маистори

Публикувано от el_s_g 
търся маистори
17-11-2008 - 14:54:11
здравейте,
преди две години си построихме малка къщичка в Банкя, докарахме я само до груб строеж и сега сме решили да я довършваме. Търся работна бригада, която да се заеме с довършителните работи - настилки, боядисване и т.н. Също така ще имаме нужда от изолация на къщата и мазилка на фасадата.
Ако знаете някоя добра и съвестна бригада, моля да ми дадете координати.
Благодаря
Re: търся маистори
17-11-2008 - 22:09:31
здравейте,
да попаднеш на свестни майстори в България, в наше време, е като да удариш шестица от ТОТО-то. Свестни майстори НЯМА. Има такива, които вземат малко пари и работят като мърлячи, или въобще не работят, а има и такива, които вземат малко повече, но поне знаеш за какво си даваш парите (абе има и такива, които вземат и бягат, но това е друга тема). Както съм се убедил, а навярно и много от вас , бързо, евтино и качествено няма.
Ако проявавате интерес ще ви дам телефона на една изпитана лично от мен и сина ми бригада. Хората си вършат работата, и разбират от нея. Имат специалисти по всичко. При мен влязоха на груб строеж и когато излязоха ми остана само да си наредя мебелите.
Пишете ми на : sergei_bonev@abv.bg
Re: търся маистори
26-11-2008 - 16:13:16
Здравейте, в момента имам свободни хора, залагам си главата, че работят много добре, защото от години са във фирмата. Никъде не сме се изложили. Ако желаете контакт, можем да водим преговори.
Маргарита Аризанова - мениджър на фирма "Старстрой"-ЕООД-0884-362-883
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:29:51
Sergei Bonev,
стига спами, ясно е , че се опитваш да заблуждаваш хората, поне си кажи, че работиш за/в тази бригада като Мики *stop*

Всички търсим истината!
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:37:40
Нямало свестни майстори ! :} :} :} Цяла България живее значи в кочини ! Смехурко! :]
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:44:43
Тука пак се по4нало кой е по-по-най
Ясно 4е нямате работа ама за ко се правите на мойстори за да си вдигате акцийте
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:46:25
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Нямало свестни майстори ! Цяла България
> живее значи в кочини ! Смехурко!
Ненаеш колко си прав

Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:49:33
Малко двусмислено си го написал !?
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:50:29
как вървят сега надниците ? Само информативно питам?
Re: търся маистори
19-02-2009 - 17:54:36
Надница е мръсна дума ! Комунистически термин за присъствие , а не за работа !
Стиано , това Маршал Жуков ли е на аватара ти ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-19 18:03 от MB2316.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход