Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

относно т.н. сайдинг

Публикувано от neznaesht 
относно т.н. сайдинг
03-04-2006 - 13:58:44
От една година ми се появи много влага в къщата (след основен ремонт ) направо на места са ми почернели стените от влага , която незнам от къде се е появила .....дали ако направя сайдинг (облицоване на цялата къща ) ще си реша проблема с влагата , колко горе -долу струва .Дайте ми акъл хора , че не ми се прави ремонт всяка година ... sad smiley
Re: относно т.н. сайдинг
14-08-2008 - 11:41:39

здравей,
мога да то препорачам канадския сайдинг.Много добър.Слага се минерална вата и фолио,а отгоре се нарежда самия сайдинг.Поставя се така,че самата сграда да може да диша.Мои приятели си сложиха от него и са много доволни.Вече две години са с него и нямат никаква влага,а и сметките за ток са си намалили.Раболили са с фирма "Grips-pvc",централата им е в гр.Раковски,но от скоро мисля имат офиси и в Бургас и Варна.Много учтиви и мили хора,големи специалисти.Доставят материала на адрес,за тяхна сметка,независимо каде се намира къщата.Спазват срока за монтаж на сайдинга,който ако ме се лъжа беше някаде около 10-ина дни. :] .Абе горещо ти ги препоръчвам,влез в сайта им ,там има телефони за връзка и адреса на фирмата.Успех и дано се отървеш от влагата.
smiling smiley winking smiley
Re: относно т.н. сайдинг
14-08-2008 - 19:14:19
avatar
що не пробваш с хубава боя ...?
Пиши как и къде избива влагата - какъв тип строителство ,етажност,как са изпълнени терасите,с какво са покрити - изобщо всичко за което се сетиш ....
И каква е дограмата ?Къде се е появила плесента?

Чест и почитание
Re: относно т.н. сайдинг
15-08-2008 - 10:12:02
neznaesht - Погледни тази тема - http://forum.imoti.net/read.php?17,106450,page=1
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход