Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори

Публикувано от ivcin 
ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
27-07-2007 - 22:26:33
Споделете цени за варова мазилка и майстори които си разбират от работата??
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
27-07-2007 - 23:12:26
Аз се спазарих на 5 лв средно на квадрат за труд за тавани и стени. Стандартно при тях 2-3 см мазилка на стени е 4 лв, или 6 лв ако е по-дебела (където има тръби) и 6 лв на таваните (с шприцоване). Не включваме прозорците и няма обръщане (още няма дограма). Ще обръщам при фината шпакловка.
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
28-07-2007 - 16:07:39
Тавани стени всичко по 5 лева на кв , ако има за обръщане около дограма си хващат и квадрат на дограмата и това е .
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
28-07-2007 - 20:49:51
Благодаря Ви......На мен ми искат 5.50лв.кв.м.!Става дума за стени.......но ще ги пазаря за 5 лв. !Дано поне не добре работят,че ми е писнало от "Майстори".......И още нещо искам да попитам-ПОБЛЕМ ли е ако се мазе в топло време?В смисъл дали ще се пука?Идеята ми е да първо да измажат и след това да го изпердашат (финосат)
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
28-07-2007 - 20:52:27
Боби ...шприцоване -какво ще рече?С машинна мазилка ли има6 в предвид??
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
28-07-2007 - 22:38:48
Ами какво да ти кажа...Ще се пука,но това е нормално.Ние мазахме пак в жега-30-35 градуса.Нека се пука,предполагам,че ще имаш шпакловка?Ако да,то това не те бърка особено много.Изчакай повече,за да изсъхме добре и да се напука,каквото ще се пука преди шпакловката.
Попринцип след като се измаже се изпердашва,то не може да е друго яче,освен ако не искаш да стои на хастар.На хастар се остават баните и ВЦ-то,където ще има фаянс/гранитогрес.
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
28-07-2007 - 23:53:03
В момента ми мажат един етаж и малко се пука мазилката . Шприцоване е напръскване с млеко от цимент и пясък гладките бетонни повърхности - тавани , шайби и колони за по добра спойка . То става с канче ,с метличка , с мистрия или с ръчна машина за пръскана мазилка .
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
29-07-2007 - 11:18:24
Puka se mazilkata, zashtot suhne burzo.
Namajete stenata purvo s PVA (C200), za da ne durpa burzo, i tova shte reshi problema.
Taka se praktikuva v UK.

www.technopipe.bg
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
29-07-2007 - 13:58:52
OPTIMUM.......i az tak milsq da napravq-Da go izmazat i sled tova da go Izperda6at!!!Pak zivot i zdrave po natatak ste go spaklovam !!!!
Re: ВАРОВА МАЗИЛКА-цена и майстори
29-07-2007 - 14:01:10
BLAGODARQ na vsi4ki za Izkazanite mneniq i Opit!!Kasmet s MAISTORITE i na Vas!! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход