Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Покупка на жилище: избор на строител

Публикувано от миленита 
Покупка на жилище: избор на строител
20-11-2006 - 16:45:02
Здравейте!
Напълно осъзнавам, че темата веднага може да бъде преценена като място за реклама, и въпреки това смятам, че макар и да се изписаха доста неща във форума по повод избора на фирма при покупка, моментът е извънредно подходящ да преговорим нещата.
И така, с уточнението, че всеки има някаква свобода на словото, моля всеки, който наскоро е купувал жилище или има основни доводи да препоръча строител, да го направи в тази тема.
От няколко седмици ровя и търся, и главата ми е пред експлозия......попадам все в задънена улица, добрите фирми нямат обекти, специализираните форуми се броят на пръсти....помагайте!
Всяка идея е добре дошла, а ако препоръчвате фирма, моля за аргументация в две изречения поне.
Благодаря!
Анонимен потребител
Re: Покупка на жилище: избор на строител
20-11-2006 - 16:47:47
Ще я преместя тази тема в "Строителство/Ремонти"
Re: Покупка на жилище: избор на строител
20-11-2006 - 16:52:23
Очаквам вашите мнения тукsmiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-11-20 19:08 от миленита.
Re: Покупка на жилище: избор на строител
21-11-2006 - 11:19:23
Как така добрите фирми нямат обекти?
Анонимен потребител
Re: Покупка на жилище: избор на строител
21-11-2006 - 11:52:50
По-скоро се има ппредвид че нямат "непродадени" обекти
Re: Покупка на жилище: избор на строител
21-11-2006 - 13:28:04
Ами, хубавите апартаменти отиват за обезщетение, по-малко хубавите се продават още на чертеж, преди разрешение за строеж, накрая остава каквото остане. Говорих с една фирма наскоро - една трета от апартаментите са продадени преди кота 0.
Re: Покупка на жилище: избор на строител
21-11-2006 - 15:59:52
Да, това несъмнено е така, доброто се продава на чертеж още като е за по-близки клиенти. Излезе ли официално като оферти веднага се разграбва останалото, и после такива като мен обикалят да ровят из останалото. Добри фирми много, обекти много, но засега нищо не е останало. Най-много някой 120 - 150 квадрата, който ми идва свръх като възможности. Затова, имат или нямат обекти в продажба, споделяйте за добрите строители. Мога и да изчакам, но с качеството компромиси не ми се правят.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход