Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

първо ламинат и след 3г.-паркет при ново строителство?

Публикувано от janetk 
първо ламинат и след 3г.-паркет при ново строителство?
02-08-2006 - 13:27:10
имам апартамент-ново строителство и бих искала да сложа паркет,но ме посъветваха да изчакам няколко години преди да го сложа за да не се повреди от влагата. така ли е? има ли някой вече минал по този път?
Re: първо ламинат и след 3г.-паркет при ново строителство?
02-08-2006 - 14:05:29
otstrani mejdu parketa i stenata slaga6 lenti debeliokolo santimetur i prili4at na tezi s koito opakovat ka6onite zdravi tunki lenti kato plasstmasovi za da moje kato se raz6irqva parketa da obira otstrani a otdolu si sloji vata s durvena konstrukciq osb i varhu osb-to parketa dano da sum polezen
Re: първо ламинат и след 3г.-паркет при ново строителство?
17-08-2006 - 17:50:19
Здравейте,

Чак три години е пресилено... Трябва да знаете, че при стандартни условия бетон/замазки съхнат с милиметър на ден, т.е. 20 см плоча - 200 дни след изливането.

Препоръчвам Ви полагане на саморазливна замазка от няколко мм, за да избегнете неприятното похлопване или поскърцване на покритието. Малко информация за това - [www.maxit.bg]. За полагането на саморазливката - обадете ни се 0887 661685 или 088064070 Огнян Чакъров.

Успех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход