Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Do Georgi s izkopa

Публикувано от Paco 
Do Georgi s izkopa
18-02-2006 - 17:30:51
Georgi kaji mi kakvo ti izleze izkopa do tuk.
Dai info.
Mersi
Georgi B
Re: Do Georgi s izkopa
19-02-2006 - 01:59:30
Samo izkopa beshe 1500 lv(mai go biah napisal niakude)Inashe do kota nula(demek do purvata plo4a )shte mi izleze 25-26000 niakude mislia.....!
Re: Do Georgi s izkopa
21-02-2006 - 13:25:12
Е не си спестил кой знае колко затова , че не използваш фирма:
"Na ednite e 24000 lv ,na drugite 39000."
Още повече, че няма на кой да се карашsmiling smiley
Georgi B
Re: Do Georgi s izkopa
21-02-2006 - 20:42:20
Tova 24000 bilo bez DDS....posle mi kazaha.Taka she naistina shte si spestia .A i firmata s 24000 oferta ,beshe zavishila cenite si v sledvashtite etapi....kato si pimislia she sumata dotuk e glavno v beton i jeliazo,a i v tazi suma vlizat materiali ,koito shte izpolzvam i po natatyk......
alvarez
Re: Do Georgi s izkopa
21-02-2006 - 21:10:18
kak bez firma be Go6e tiq stroiteli s kakvo 6te se hranqt gledam postovete - mai naistina sa bez rabota pri taq aktivnost v neta.
Re: Do Georgi s izkopa
22-02-2006 - 09:01:12
Ами като са ти казали, че е без ДДС, значи им казваш - на мен фактури не ми трябват и няма да ти начисляват.
Интересно ми е ти при положение, че нулевия цикъл ти е 26000 лева как би го оферирал ако беше на мястото на фирмата?
Не ти казвам, че не трябва да си строиш сам щом можеш - по-евтино е естествено, просто ми е интересно след като си стигнал до някъде как гледаш на офертите.
Re: Do Georgi s izkopa
22-02-2006 - 09:04:40
Ти пък да не мислиш , че фирмите се натискат да строят еднофамилни къщи? Поне аз не познавам никой , който да се натиска. Повечето къщи си се строят както строи Георги - по стопански начин.
Re: Do Georgi s izkopa
30-03-2006 - 19:20:34
Nai-dobriat variant e da si stroi6 ku6tata sam, sled kato mine proektiraneto, reguliraneto na parcela, nai-evtinia variant si ostava da sinaema6 rabotnici i tehnolozi, sam da si kupuva6 materialite i t n
Dvuetajna ku6ta izliza po-evtino ot dvustane v Centura na vkisnalata i gnusna stolica.
Ve4e namerih dosta evtini varianti za stroene, no vse pak tehnolozite sa vajni, osobeno v slu4aia kakto iskam da poloja osnovi s tejuk beton nad 2500 kg/m3. Ei za takiva ne6ta triabvat tezi hora.
Ina4e skladove na edro za materiali ima mnogo okolko Sofia i Pernik.
Taka 4e po4vam, 6te pratia snimki na osnovite kato stanat. :-) :} -> :loveu: :crazy: confused smiley winking smiley sad smiley smiling smiley
Georgi B
Re: Do Georgi s izkopa
30-03-2006 - 22:44:46
Uspeh....az utre ili subota shte naleia vtorata plo4a....shte ima snimki!
Стефан
Re: Do Georgi s izkopa
30-03-2006 - 23:30:08
Аз за по-евтино от 8 лв. на кубик не намерих оферта да ми изкопаят и возят на тяхно разтоварище - дали е Суходол или Враждебна или някой овраг - не зная.. Отначало се бяхме пазарили с едни на 5 но аз си бях уредил разтоварище - едно дере през две улици в парцела на един съсед, дето иска да го пълни. Изхвърлях там 1 ден, към 250 кубика заминаха, но после от общината довтасаха и забраниха - насипвал над 70 см на височина и трябвало проект по закон, отпраха му акт. И вече стана сложно, наоколо няма разтоварище и ми искат 8 лв, не знам къде карат, нищо чудно да сипват на някой дето и от него искат пари, но това им е бизнеса...
100 оставих за обратен насип направо на свободното място на парцела, да не се набутвам после да карам обратно.
Но имам още към 400 кубика, дано сколасаме да ги изкопаят утре и тях, че май тия дни ще завали и ще стане страшно, без скална маса няма да мина тогава и без изпомпване... Само да подравнят дъното и пускаме дренажите, че такива води текат, не е истина... За една вечер се пълни дупката, басейн.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход