Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на шлафан бетон

Публикувано от MeXaHuK 
Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 11:08:27
Здравейте, бих искал да знам какви са приблизително цените на квадратен метър за шлайфания бетон.
Re: Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 16:07:59
avatar
Във Варна се намира 5лв.м2 само за шлайфа иначе около 7-8 !
Зависи.....!Това са цени без топинга,само за шлайф!
Успех и дано да не попадаш на невежи.....! :]

Чест и почитание
Re: Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 17:10:48
Какво е топинг?
Re: Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 18:38:13
avatar
Зависи от ситуацията но 36-38 лева без ДДС за 8-10 см средна дебелина шлайфан бетон с всички екстри. Поне аз на толкова го изпълнявам.
Re: Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 20:52:24
avatar
Топинг е повърхностния втвърдител за бетона.....
Рядко една и съща фирма извършва всичко-а и аз предпочитам разделното полагане щото "Бразилците"дърпат евтино,и шлайфа после е без пари направо.... :]

Чест и почитание
Re: Цени на шлафан бетон
31-03-2008 - 23:05:06
Gogol

Дай някой по-подробен линк да се образоваме и ний невежите ква е аджеба технологията и предимствата на тоя бетон.

Това добро решение ли е за пътеки около къща ?

Ако да - за колко ще ми ги направиш на м2. Близо до Варна съм.
Re: Цени на шлафан бетон
01-04-2008 - 09:00:59
Благодаря, за информацията, бих искал още да попитам, бетона специфичен ли е или мога и аз да го отлея и само да извикам някой да го шлайфа?
Re: Цени на шлафан бетон
01-04-2008 - 13:38:10
Здравейте на всички във форума.Бих искал да ви изпратя линк към сайта на нашата фирма.Ние се занимаваме единствено със направата на идустриални подове и по-точно шлайфан бетон.За по-малко от три години се превърнахме в един от лидерите в нашия пазарен сегмент с повече от 220 000 кв.м.
www.masterbuild-bg.com

А относно цената на квадратен метър-тя е комплексна.Зависи от много неща-височина на настилката,материали,натоварване,структура на помещението.Бих казал,че който дава твърда цена си е просто мошенник.
Re: Цени на шлафан бетон
01-04-2008 - 14:00:34
Ето и малко по-подробна информация относно структурата на цената на шлайфания бетон.Искам инвеститорите да знаят какви са реалностите за да избягват както казах по-горе мошенници.
Има няколко фактора от които зависи
1.Възможно ли е влизането на бетоновоз до мястото на леене на бетона.
2.Височината на бетонната настилка.
3.Техническото предписание(дава го нашият доставчик на материали)
4.Натоварването на пода(какви машини ще оперират върху шлайфания бетон)
5.Дали в цената влиза и бетона и неговата доставка.

Цената варира между 20 и 40 лв. на квадратен метър

Нашата фирма има обекти в цялата страна.
Имаме офиси във Варна и Разград.

www.masterbuild-bg.com
Re: Цени на шлафан бетон
01-04-2008 - 17:57:19
avatar
Верно че ви има на пазара,ама да сте лидери....бих казал е малко преувеличено!
Милкос инженеринг са по добри например,а също и ТМТ ви дишат във врата!
Не е лошо че имате хъс,но за име трябва още малко да се поработи!Какъв топинг слагате и на каква цена?Бетона от къде си го купувате/щото има значение/ и за какви предписания от ваш технолог става въпрос?
За всички които не знаят това си е зададено конструктивно ,а не се допълва щото така си искаме!
Полагате си подложката и после си заливате бетон поне Б15 армиран на полета-не става за къща щото става доста гладко и убийствата са в кърпа вързани...Вижте настилките в Практикер например и ще ви стане ясно!
Повърхностния втвърдител сам по себе си е на база кварц със химия,но има най различни....,държи различни натоварвания в зависимост по колко се слага ,а също и от марката подложен бетон.....
Средно се влага от 4 до 6 кг на 1м2 като цената е средно 50-60 стотинки за кило без ДДС.Има най различни това вече си е търговска политика.Задължително се правят дилатационни фуги-все пак имаме линейни разширения...!
И така си имате яка настилка....Средно държат над 10 тона на 1м2...
Успех smiling smiley

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход