Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-02-2006 - 11:44:54
за Ерато ще ви кажа ,че къщите им изглеждат доста добре поне на вид те са от типа на руските къщи от цели трупи ,а не от садвич панели но цената им е доста висока можете да ги видите на www.erato.bg smiling smiley
Доброто качество има и добра цена . Най добрата оферта за качество и конфорт
можете да получите при нас - предлагаме сглобяеми къщи на финландската фирма
ХОНКА изработени по ваш проект .
rumene . daimi adres na tvoia sait . i oshte neshto iskali se proekt i planove kakto za tuhlenoto i betonnoto stroitelstvo . samo sum slushal che se pravi fundament ot beton i posle vie montirate durvenata kushtichka . interesuva me malka do 36 kvadrata , imali takiva pri vas . neshto orientirovachno kato tsena i model .
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-02-2006 - 15:36:26
Трябва да има проекти по всички части.
Н
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-02-2006 - 23:41:47
Адресът на фирма " Братя Пашкулеви " е www.paskulevi.com smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
01-03-2006 - 08:18:48
A niakoi mozhe li da mi kazhe firma, koito pravi tochno bungala - neshto barzo i evtino, vremenna kashtichka, barachka? Dori bez sanitaren vazel, no da e malko po-ustoichivo ot barachka za instrumenti. Ako mi dadete Internet adres shte sam blagodarna!
R. Velchev
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
01-03-2006 - 09:18:18
На Околовръстното между Симеоново и Драгалаевци има една турска фирма, която предлага готови варианти на сглобени къщи, иначе сглобяеми и Бял Бор и Пашкулеви имат типови варианти до 20-30 м2, които може би ще свършат работа.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
02-03-2006 - 07:40:43
Vizhdala sam gi tezi kashtichki na Okolovrastnoto, no saotnoshenieto tsena/kachestvo ne mi haresa mnogo.No i niamam druga baza za sravnenie (drugi ot podobentip). Kakvo e vasheto mnenie?
Колев
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
02-03-2006 - 12:46:00
При сегашната конюктура на пазара при този тип строителство,база за сравнение трудно ще се намери.Всички по-големи производители членуват в учреден от тях т.нар." съюз на производители" и работят горе-долу на едни и същи цени,които не отговарят нито на вложените материали,нито на качеството на изпълнение което гарантират при предварителните разговори.
R. Velchev
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
06-03-2006 - 09:13:40
Последния абзац по отношение на материалите, цените и предварителните разговори, както и оферти особено силно важи за Екозид
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход