Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
iav
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
24-08-2016 - 18:22:40
07-07-2017 - 20:37:05
Към днешна дата какво е мнението ви за дървените сглобяеми къщи?
08-07-2017 - 11:08:07
Има различни мнения по въпроса. Много зависи с какви точно материали е направена, как е направена и т.н. Аз лично съм много доволна от [stor-bg.com] , който направиха къщата на моите мечти. Още като бях малка, гледах в книжките малки дървени къщички, които изглеждаха много уютно. Аз съм изцяло за дървените сглобяеми къщи.
25-07-2017 - 10:01:27
Вчера ходих до селото, в което се намира фирмата и говорих с тях. Скоро започват с изграждането на моята къща. Благодаря ти *bow*
11-08-2017 - 13:00:22
Сглобяемите къщи са добри за целогодишно ползване и се строят бързо.Не се захващай с фирма ДОМ НЕДЕЛЧЕВА гр. Варна -те са мошенници и не строят качествено.Търси друга фирма
11-08-2017 - 13:16:36
Аз съм потърпевш от фирма ДОМ НЕДЕЛЧЕВА.Управителката ВЕСКА ЖЕЛЯЗКОВА НЕДЕЛЧЕВА е голям артист -плаче моли се само да се докопа до парите и след това забравя за ангажименти и договори.Не можеш да ги откриеш -сменят си постоянно офиса-не отговарят на телефонно обаждане-крият се.Относно как строят-работниците им са неквалифицирани качеството е ужасно.НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА-ТЕ СА МОШЕННИЦИ И ИЗМАМНИЦИ.
23-08-2017 - 14:58:31
Веска лъжкинята още ли е на пазара,продължава ли да мами ???Щеше да умира....имаше тумор в главата!!!Много зле беше....!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход