Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Китайски интериорни врати

Публикувано от Маринов 
Китайски интериорни врати
15-03-2008 - 11:58:02
Преди извесно време правих ремонт на едно жилище и си поръчах на фирма интериорни врати.Спрях се на ПДЧ с каса и первази от МДФ.Като цена това беше компросис ,но ми излязоха около 290 лв.броиката.Отделно трябваше да си купя патронник с ключове 10.80 и дръжки луксозни 35 лв. Общо ми излезе около 330лв.врата.Понеже имам контакти в Китай реших да поръчам врати от там с най доброто качество .Пристигнаха след 40 дни и какво да видя.Прекрасна изработка,
МДФ с остъкление,комплект с патронник,дръжки панти инокс.Касата и вратата са от сух масив Фабрично залепен МДФ и фурнир.Прецизни сглобки,въобще нямам забележки. Който се интересува сега имам около 50 бройки,но ще внасям в бъдеще доста, Ще внасям и Блиндирани врати.
Цената на интериорните е 298лв на еденична бройка,за по-големи количества до 220лв пълен комплектСнимки на мейл.
Re: Китайски интериорни врати
15-03-2008 - 12:21:56
може ли да ми изпратите снимки на мейла и как да ви открия, интересува ме врата и каса 70 см ширина цвят череша. Благодаря предварително
Re: Китайски интериорни врати
16-03-2008 - 11:52:52
avatar
Миналата година купих подобни врати за един обект в Обзор - около 400 врати. Излезнаха ми около 70-72$ бройката доставени до обекта със всички обкови, каси, документи и фактури. За порядъка на цените, за които ми говорите може да се купят врати "Порше дизайн". За китайски е малко множко.
Re: Китайски интериорни врати
16-03-2008 - 16:27:45
Говорим за нещо ,което ми се струва изопачено от твоя страна Николов.
Как можеш да казваш че вратите от70 долара или 90лева по курса са еднакви с врати от 298 лв.без да си ги виждал.В китай има поне 5 нива на качество. Твоите от
кое са?
за 90 лева МДФ врата с фурнир ,стъкло и всичко останало е смешно -не мислиш ли?
Re: Китайски интериорни врати
16-03-2008 - 17:29:46
avatar
Не знам колко нива на качество има в Китай, но вратите, които сложих миналата година все още работят добре и няма оплаквания от инвеститора. Не че са нещо особено като дизайн - просто малко по-изчистен, даже не съм сигурен дали са от МДФ. Но са стотина лева. Не знам сега колко струват, защото ще монтирам чак към края на лятото и тогава ще видя как стоят нещата. За парите, за които предлагаш китайски - намират се чешки, полски, словенски, турски, даже и немски. И български хубави има. Лошо няма да почнеш да внасяш врати, ама си направи малко маркетинг. В офиса ми има проспекти от над 30 вносителя или производителя, които предлагат да им ползвам вратите при много добри условия и в тоя диапазон са най-много. Едва ли като видя тия китайски врати ще видя нещо невиждано като качество или дизайн. Все пак от 2001 г. досега по обектите сме монтирали над 4-5000 врати от всякакви производители и материали и качество и дизайн...
Re: Китайски интериорни врати
20-03-2008 - 12:08:59
Лично се върнах от Китай преди 10 дена.
Вратите които избрах за моя обект, ги прегледах лично.
Идеална изработка МДФ или водоустойчиво ПВЦ фолио.. в зав. за баня или др. интериор.. излизат между 70 и 75 долара с обкова и докарани до бургас..
огледах фабриката и производството и нямам забележки.

успех на всички
Re: Китайски интериорни врати
20-03-2008 - 16:34:45
В Канада една такава врата в магазина струва 45 долара. Всичко е от Китай, разбира се.
Re: Китайски интериорни врати
20-03-2008 - 19:22:24
А на Маринов му писах преди 10 дена и още му чакам отговора smiling smiley
Re: Китайски интериорни врати
23-03-2008 - 11:26:50
еи я даите евтини врати по възможност с монтаж трябват ми към 240 бр ама еднакви
Re: Китайски интериорни врати
23-03-2008 - 18:05:47
avatar
Дай размери и изисквания...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход