Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

О Чудо! "Тухли" от Стеропор!

Публикувано от Geto 
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
30-03-2008 - 18:00:07
Привет, хора!
И аз днес отворих приказка за точно тези строителни системи. Ако погледнете в моята тема, ще намерите няколко линка към производители на такива "тухли". А и ако дадете някъкво мнение, ще съм ви признателен безкрайно! :loveu: :ami: :}
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
30-03-2008 - 18:59:53
Ай стига с тая морска пяна, оставете децата да си играят с нея, тя за друго не става!
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
31-03-2008 - 20:17:27
А и ако дадете някъкво мнение, ще съм ви признателен безкрайно!


Сайтове има много пробвай този , производството е българско суровената е неопор, и бих казал цените им са доста добри.
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
31-03-2008 - 21:09:24
avatar
Господин Архитект!
Моите уважение за прогреса и т.н.,но вие по колко проекта годишно правите с така наречените тухли?
Ако са няколко-блазе Ви - прогресът Ви е в кърпа вързан.....
Що ли не направим и едно гето със инакомислещи като мен?
Щото на мен ми пука-това е истината господин АРХИТЕКТ...
Поклон Вам и другите напредничави хора дето си мислят че от това става нещо свястно!
А иначе си имам и компютър/дори два/, имам си и коли/дори три/,само дето гълъби нямам ама ги изядохме със жената....
Препоръчвам и на Вашата да Ви сготви- вкусни са.
И все пак с уважение...
П.П. Знаете ли че навремето и аз щях да ставам архитект ,но не съжалявам че не съм станал щото на лоши неща Ви учат в даскалото днешно време....
Напред към прогрес....
С уважение и усмивка....
Нищо лично...
Мое си мнение! smiling smiley

Чест и почитание
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
31-03-2008 - 22:10:35
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> Господин Архитект!
> Моите уважение за прогреса и т.н.,но вие по колко
> проекта годишно правите с така наречените тухли?


Хахахах ама момче не се излагай, въпросният човек не ти говори за тухли, ако си малко по-интелигентен би погледнал сайта и фирмата, за която става на въпрос.
Не защитавам архитекта, но той явно работи в тази фирма която ви предложих...
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
01-04-2008 - 08:19:27
avatar
Интелигентен съм донякъде....
Погледнах и сайта....
Видях и наживо как се строи....
И не съм впечатлен.Кажете ми поне един квартал от такива къщи?!?
А и струва ми се няма да е по евтино от досегашното строителство.
Използваме за кофраж самите тухли...?
Може и да стане ,ама не вярвам да стане за високо строителство...
Нещо му нямам доверие,но това си е мое мнение
Чест и почитания

Чест и почитание
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
01-04-2008 - 08:59:19
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> Интелигентен съм донякъде.... confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley
> Погледнах и сайта.... clap: clap: clap:
> Видях и наживо как се строи.... - каде сте видял наживо, защото доколкото си спомням, заводът е пред пуск другата седмица! (или може би става на въпрос за клипчетата в сайта)
> А и струва ми се няма да е по евтино от
> досегашното строителство. - По принцип този тип строителство в чужбина е по-скъпо защото е "зелено строителство" (екологично), но политиката на фирмата е да се предлагат на по-ниска цена.
> Използваме за кофраж самите тухли...? - погледнете сайта отново, защото явно не сте гледал внимателно, никаде не става въпрос за тухли!!!!!!

Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
01-04-2008 - 18:13:17
avatar
Май говорим за различни неща,но ето че излезе нещо по темата във форума.
Кой е казъл че има само един производител?Идете да видите как се строи в Кошарица по този метод безплатно дори
Не съм възхитен колкото и да е екологично!А и какво му е екологичното в морската пяна при положение че знаем как се прави?Нали практически не е разложим,за каква екология става на въпрос тогава?
Не вярвам че и някой го е еня за това дали е читаво като се има на впредвид че всичко у нас става предимно заради ЛАПАНИЦАТА! :cry:

Чест и почитание
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
02-04-2008 - 02:18:57
Тази система и тази за която става на въпрос в Кошарица, нямат почти нищо общо!
Но какъв е смисъла да спорим, всеки има право на избор
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
02-04-2008 - 20:46:00
avatar
Къде в Кошарица гледахте?Има и двата типа строителство,макар втората система вече да е замазана отвън-за което съжалявам че нямам снимки.....
Внимание до всички- на сл.бряг големите фирми/че и малките/почнаха трудно да плащат....!?!?!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход