Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

О Чудо! "Тухли" от Стеропор!

Публикувано от Geto 
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 03:07:48
[www.plastifab.com]
Петре, чукни в/у картинката със строежа, там има 15 клипчета показващи как се работи с тези стиропорни платна. Чукай наред и гледай. Изисква се интернет с висока скорост.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-10 03:10 от Don Balon.
Ей Петре!
10-03-2008 - 04:25:30
Тези тухли, не са точно тухли а нещо като постоянен кофраж, който остава за изолация. Редят се като "лего" вътре се слага арматурата и се запълват с бетон

Знаеш ли, точно така изглежда онова което като аджамия нарекох "тухли". Благодаря, че се намеси преди съвсем да се изложа:ami: Съжалявам ако съм подвел някого.
Радвам се, че българският пазар е така отворен за нови технологии. А аз си мислех, че съм открил топлата вода sad smiley

Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 04:34:08
Дон Балон,

Благодаря ти за доверието, а също и за това как се опита да защитиш честа ми, но това е сгреших.
Нали днес е Заговезни, та ако някога с нещо съм сгрешил пред някого моля за прошка sad smiley

Хайде бъдете живи и се обичайте winking smiley
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 05:11:03
Ето адреса на компанията, там ще намерите каквото трябва за да се изясни въпроса с "тухлите":

www.nudura.com

Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 11:12:50
zdravei Geto, kade e tova gradinsko izlojenie, bih iskal da go razgledam. blagodarja.
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 12:38:57
В Торонто sad smiley
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 14:51:49
Petyr Написал:
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
Изпратено от: Petyr (IP съхранено)
Дата: March 10, 2008 02:22AM

[www.investor.bg]

Само искам да поясня, че BMG - с технологията ИТБ си могат да строят до 2 максимум 3 етажна поради факта че не могат да изържат на натиск и натоварване и са ограничени в размерите на строителни елементи "стиропорени тухлички" също така немогат да правят подове и стълби , за разлика от www.ibt.bg и тяхна ИБТ технология която не подлежи на ограничение в архитектурен план поради факта че строителните им елементи не са с ограничени в размерите. Те я наричат термоизолационен оставаем кофраж.
Също така дочух, че и те работят със суровините на BASF, което си е един вид гаранция за качество.
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
10-03-2008 - 22:36:57
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Дон Балон,
>
> Благодаря ти за доверието, а също и за това как се
> опита да защитиш честа ми, но това е сгреших.
> Нали днес е Заговезни, та ако някога с нещо съм
> сгрешил пред някого моля за прошка
>
> Хайде бъдете живи и се обичайте


Гето, Простено да ти е smiling smiley Петре, поднасям и моите извинения. Искаше ми се Гето да е прав, нали знаеш че с него сме "братя по оръжие".
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
11-03-2008 - 18:56:07
В Тороно до езерото Онтарио разходи се до Форес хил има какво да се види яки пикапи и руси канадки , котки и др .
Re: О Чудо! "Тухли" от Стеропор!
14-03-2008 - 08:46:21
www.prime-bg.com
Tova e saita na firmaata koqto ima zavod v Slivnica za tezi paneli
Mnogo evtino i zdravo
Ako iskate o6te info pitaite smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход