Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тупането през балкона

Публикувано от ninapp_ 
Тупането през балкона
30-10-2013 - 17:02:24
Имам съсед над моя балкон,който непрекъснато си тупа различни неща пълни с фасове,кучешки косми,трихи и още радлични боклуци,Разговорите стигат до там,че балкона е да се тупа през него.Домоуправителката не съдейства зашото са приятели.Може ли някой да ми даде съвет какво да правя?
Re: Тупането през балкона
06-02-2014 - 10:07:51
Явно явлението е обичайно повтарящо се.
Изберете си друг домоуправител. Трудно е да се справиш с такива съседи, но не е невъзможно.
Re: Тупането през балкона
17-11-2014 - 11:21:40
avatar
Всеки път, когато го направи се качвай да му правиш забележки.
Re: Тупането през балкона
19-11-2014 - 14:28:09
avatar
Опитай да поговориш съвсем добронамерено с тях, без нападки. Иначе не виждам как може да се оправи един такъв проблем.
Re: Тупането през балкона
24-11-2014 - 12:50:26
avatar
Quote
fankataaa
Опитай да поговориш съвсем добронамерено с тях, без нападки. Иначе не виждам как може да се оправи един такъв проблем.

Надали са свестни хора, които биха разбрали, щом правят подобна селяния! Викай им полиция.
Re: Тупането през балкона
04-12-2014 - 12:13:38
avatar
Отиваш в РПУ - то и ти казват коя жалба и каква молба да подадеш. Подаваш я, съответно те - полицаите - им пращат призовка и се чака развитие.
Re: Тупането през балкона
15-12-2014 - 12:09:40
avatar
Quote
membar
Отиваш в РПУ - то и ти казват коя жалба и каква молба да подадеш. Подаваш я, съответно те - полицаите - им пращат призовка и се чака развитие.

Така е ако искаш да действаш по законовия ред. Аз съм се сблъсквала с подобно нещо и полицията ..как да кажа, беше безсмислено.
Re: Тупането през балкона
15-12-2014 - 15:44:16
avatar
Quote
nMarketbg
Явно явлението е обичайно повтарящо се.
Изберете си друг домоуправител. Трудно е да се справиш с такива съседи, но не е невъзможно.

Това е решение.
Re: Тупането през балкона
21-01-2015 - 14:26:00
avatar
Имам такива съседи от няколко години и мога от опит да кажа, че няма спасение.
Re: Тупането през балкона
25-08-2016 - 09:22:46
[www.blitz.bg] исках и забраната, как е вписана да намеря, но не успях. Мисля, че може и в общината да се подаде някаква молба.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход