Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

nujna mi e pravna pomosht,za da se zashtitia ot mafiata v kooperaciata

Публикувано от argentata 
nujna mi e pravna pomosht,za da se zashtitia ot mafiata v kooperaciata
26-07-2008 - 10:40:06
Ot 1994god, edni i sashti hora upravliavat ovshite pari (imame obsh magazin,koito se dava pod naem)...Hiliadi lv,vsiaka godina se usvoiavat za fiktivni i neefektivni remonti,dori bez znanieto i saglasieto na sasobstvenicite...Kooperaciata e razdelena na : 1-sobstvenici otdali imota si pod naem (ne im puka za upravlenieto na obshtite pari),2- na samotni pensionerki,boreiki se s bolestite,samotna maika i ot nem nesemeina...3- ot semeistva s "majko prisastvie"....Poslednite ( 5 semeistva) si prehvarliat dlajnostite predcedatel,kasier,revizor....Anarhiata i arogantnostta im prosto niama granici...3 pati ,za po-malko ot godina ,smeniat trabite v mazeto mi (obshtite) i rezultatat e po-zle i po-zle...Podat postoianno e mokar ot techovete ...Prepochitam az ,da si platia i drug maistor,da mi opravi techovete,no "mafiata " iska pak i pak ,da raboti,po-skoro,da mi nanasia porajenia v pomeshtenieto....OTKAZAH POREDEN DOSTAP I TE ,ME ZAPLASHVAT S NASILSTVENO PRONIKVANE V IMOTA MI ! Imat li pravo....Ima li zakon,koito da zashtiti pravata ,sobstvenostta i parite mi ?????????????Dano da ima ! Dano da nameria profesionalist....







Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-09 17:54 от argentata.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход