Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мошеници в Аско Деница , Младост 3

Публикувано от Ценова 
Здравейте !

Пиша с цел да помогна на всички отишли да пазаруват мебели в Аско Деница .Там има много хубави фирми , но една от тях все още не ни е доставила гардероба по поръчка за 700 лв. Пресрочката на договора е три месеца и вече се стига до съд!
Нямаме друг избор - молих ме ги , уговарях ме ги , заплашвах ме ги - нищо .Лъжат ни постоянно с уговорката , че всеки момент го чакат да пристигне .

Фирмата се намира на ВТОРИЯ ЕТАЖ НА АСКО ДЕНИЦА , МЛАДОСТ 3 , КАЗВА СЕ ТИГЪР - 7М И ИМА ОЩЕ ЕДИН МАГАЗИН В ДРУЖБА 1 ДО БЛ.86. СОБСТВЕНИЦИТЕ СА ТАНЯ И ТОДОР ЖЕКОВИ ! ТЕЛ. ИМ СА 979 05 66 И 974 45 45.

В магазина им в Деница продава едно много симпатично момиче , което ви убеждава колко са хубави мебелите им и как ще си ги получите , НО НА КУКОВДЕН!
:!:
E здравейте!
То повода ми за отговор за огромно съжаление не е опровержение. Аз също си чакам мебелите, които трябваше да станат в края на м. декември. В договора, както предполагам и на вас г-жо Ценова пише, че поръчката ще се изпълни в срок от 30 работни дни... Смятам да почакам още малко и аз ще заведа дело, ако има някакво развитие ще пиша, ако искате можем да направиме нещо заедно.

Призовавам да не се поръчва от тази фирма!

Пък дано, г-жо Ценова, не се налага да се запознаеме по съдилищата, а си получим мебелите, ако това се случи обещавам да го напиша!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход