Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...

Публикувано от Кремена Дойнова 
Re: 5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...
26-01-2006 - 10:18:33
Скъпа

въобще не искам да се "намесвам" в пощипванията които от време на време си размененяте с Г-н Начев като влюбени тинейджъри :loveu: :] Sorry ако съм събудила подобни "страхове" у теб :}

поканата за мнение (ако има желание да го сподели) мисля че е ясно формулирана "по темата" :!: smiling smiley
Вярно, че има лек проблем с мъжете, съвсем точно го е казала дамата. Семейството пречи на бизнеса, бизнесът пречи на семейството, лоша работа. Мъжете не дават достатъчно пари, защото все по-трудно се изкарват, жените не са благодарни никога, за децата да не говорим. Само това с любовниците много не го разбирам, щом си избягал от един вампир, защо ти е друг, а ако направиш и дете, направо ще трябва да работиш само за жените и децата.
Joan,
Всички знаем, че от време на време обичаш да "изостряш" преднамерено нещата, ама не от лошития, а когато си нервна или път особено като ти стане скучно. По тази причина и не се сърдя ! Още повече, когато нещата приключват с целувки :-)).
А по въпроса с "връщането" - много добре знаеш, че това не е вярно. Няма да се аргументирам, но ти си знаеш, че са подминавани "нЕкои твои съображения" по темата. И какво сега, да взема да ударя жената ли пък да назидателствам - не става !
Нещо била ядосана, взела, че казала ! Голямо Чудо! Ами то, на това се крепи мирозданието ! Вие си мърморите, пък ние гледаме виновно надолу :-)))))

Кремена,
Ако имам време и желание бих казал нещо по темата, ама нямам ! Всички опити да се правят обобщения и на база на личен негативен опит да се обяснява, колко били добри едните, пък колко били лоши другите, са предварително обречени на провал.
Въобще подходът към сочене с пръст и даване на негативни оценки е непродуктивен и дълбоко нереалистичен.
Експериментът е стартирал, като ни е направил различни и аз не считам, че това е случайно.

Хайде сега да се усмихнем и да попрескочим в другите раздели !
Re: 5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...
26-01-2006 - 10:58:20
Мила,

Не ме е страх от конкуренция :}

Просто понеже онова се случи ПРЕДИ да се появиш ти, та рекох да поясня произхода и мотивите на неговия пост НЕ ПО ТЕМАТА
Тук цари много сладка атмосфера smiling smiley разведрих се като ви чета winking smiley

Re: 5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...
26-01-2006 - 11:29:44
Имотко, това е! Криза в "най-малката градивна единица" на обществото, наречена семейство.

За любовниците 4ovek пак се шегуваше, според мен. 'щото самият той веднъж (в друг диалог) каза, че мъжете всячески се старят "резултата от техните усилия да НЕ Е продължаване на рода" :}
Кремена,
Едва сега виждам, как си ме изтипосала :-))) Хем Господин, хем Тийнейджър !
Дай да се разберем, нека бъде само едното ! Кое да е, но едното !
А, всъщност май е по-добре наистина да е тийнеджър, защото на него по му иде да "пощипква", пък по всичко личи, че дълбоко критото от мен желание да го правя, вече е разкрито :-))) Какво да правя, забелязал съм, че с пожипквания животът върви по-леко ! А и на тийнейджърите не им връзват кусур - че пощипкват тук-там :-)))), така откриват себе си и живота.
Колебая се , дали да не поискам разрешение от тебе, да те занасям (пощипквам) - по малко и понякога. Опасявам се да не го приемеш за непристойно :-)))), ох, дори съм почти сигурен в това, а аз съм изключително добронамерен и премерен !

Като си помисля - може и Господин! С фрак, дисока яка и папионка! Нищо не изразяваща усмивка и стандартни, нищо не казващи фрази! Гот .
Re: 5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...
26-01-2006 - 12:53:05
Начев, сори че се намесвам, и аз съм изтипосана като "тийнейджърка", ама да те ти пука smiling smiley Не виждаш ли, че поне ЕДНА колежка сме разведрили с дискусиите си.

Освен нас самите :}

Значи, поне едно добро дело - струва си, според мен. И Колежката Кремена няма начин да не се присъедини към нашето малко, отбрано и весело общество на "пораснали тийнейджъри" :}
Амин !
Колежке, завиждам благородно, как в едно изречение събра удачно това, дето исках и аз да кажа, ама не успях ! ;-)))))))
Re: 5 века не успяха да ни заличат от лицето на земята...
26-01-2006 - 14:03:18
sad smiley

Хм, пък аз си мислих, че няма по-хубаво от това човек да е "влюбен тинейджър" независимо от календарните години :ami:

Г-н Начев, не се колебайте :} , ако чувствате желание, моля :] (само "времето" трябва Вие да намерите smiling smiley ). Е това не означава, че ако "пощипкванията" излязат извън сферата на "допустимото" няма да има ответна реакция ( =:g: ) от моя страна.

Joan
Ах, какво не бих дала не само за възможноста да се присъединя, ами и да се превърна в една "пораснала тинейджърка". smiling smiley Едва ли има нещо по-хубаво от това да си окрилен от младоста, но помъдрен от възраста :ami: . Дали въобще това е възможно и съвместимо confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход