Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Весела Коледа и ползотворна Нова 2006 Година

Публикувано от Кремена Дойнова 
Весела Коледа и ползотворна Нова 2006 Година
23-12-2005 - 09:40:37
Искам от сърце да пожелая на всички редовни и случайни посетители във форума весели празници.

Истината е, че където и да сме, важно е да сме здрави, да жънем успехи, да сме заобиколени от хора които обичаме и от които сме обичани, да живеем живота си така, че с удовлетворение и радост да гледаме в миналото си. Това желая на всеки!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2005-12-23 09:41 от Кремена Дойнова.
Re: Весела Коледа и ползотворна Нова 2006 Година
23-12-2005 - 09:46:28
Кремена, благодаря за хубавите думи, от сърце желая същото на теб и близките ти!
Pojelavam na vsichki prijateli ot Foruma veseli Koledni praznizi, prijatna pochivka i otmora i edna mnogo uspeshna Nova 2006 g.

Sorry za Latin, no sam nadaleche i njama kak.
Re: Весела Коледа и ползотворна Нова 2006 Година
23-12-2005 - 14:58:18
Колега Начев, радвам се да ви "видя" отново, изгубихте се напоследъм smiling smiley

Аз вече писах по темата, ама видях, че съм го направила малко нескопосно.

Благодаря за пожеланията, Колега, и на вас да ви се връща smiling smiley

Да взема и аз да пожелая на всички приятели (и не толкова smiling smiley от форума весели празници и всичко най-,най- през новата година.
Blagodarja za i "personalnite" pojelanija, Kolejke!
Drago mi e da se chuem i "vidim" otnovo. Oste vednaj nai-dobri pojelanija.
Naposledak jivotat si pravi edni stranni "exerimenti" s mene i sega me e zapratil na "gosti" pri Peter, no pusto, nali pledlagah da njama nikakavi "direktni kontakti", ta sega ne e razresheno dori da piem po edno - abe, s moite kamani po mojata glava!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход