Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А какво ще стане със старите теми?

Публикувано от 4ovek 
Защо не драснахте 2 реда да ни предупредите, че сте решили да експериментирате?
Първо изстрихте криминално темата за Красно село.
Сега ви хрумват някакви идиотщини.

Когато се предприема подобна стъпка, е едно да ни предупредите. И след като ни предупредите, следва да ни дадете срок да се подготвим.

Питам се кому бе нужно всичко това?
Re: Човек, тези хора се изгавриха много подло с нас
01-09-2005 - 15:09:11
Е това са жертвите които трябва да направим в името на технологичния напредък. Да бъдем по-благосклонни - все пак казаха, че са положили нечовешки усилия за да интегрират старите теми, но не са успели.
И все пак семплия дизаин преди по-ми харесвашеsmiling smiley
Какъв технологичен напредък, какви пет лева. Старото се беше перфектно, откъдето и да го погледнеш. Сега например къде е дървовидната структура?
"Отне ни доста време в неуспешни опити да обединим двата форума и да сложим съдържанието на предишния форум тук, но за съжаление не успяхме"

Един въпрос. Ще продължавате ли да правете опити за обединяване двата форума?
Би било безкрайно неудобно да са така разделени.Освен това и дървовидната структура ми липсва.
Re: А какво ще стане със старите теми?
01-09-2005 - 15:25:18
И мен ме е яд за нея. Много беше удобно - виждаш кой на кого отговаря само с бегъл поглед и не губиш време да четеш всичко.
Анонимен потребител
Re: А какво ще стане със старите теми?
01-09-2005 - 15:26:09
Ами регистрираш се и в настройките на профила ти има "Настройка на форума", там пък има "Настройки на списъка със съобщения:" и избираш "дървовиден" - много сложно, ама няма друг начин sad smiley
Има и едно "Настройки на разклонението: ", ама то е за списъка с темите, а не за списъка с мнениятата по зададена тема.
Анонимен потребител
Re: А какво ще стане със старите теми?
01-09-2005 - 15:30:27
има си е само си я изберете от профила
ей тука обясневах на Peter как става
Re: А какво ще стане със старите теми?
01-09-2005 - 16:03:13
Благодаря. Мисля да подема кампания да ти дават хонорар за консултиране на потребителитеsmiling smiley))) Че да не работиш ангария както стана с политическите прогнозиsmiling smiley))
Анонимен потребител
Re: Човек, тези хора се изгавриха много подло с нас
01-09-2005 - 16:20:49
и на мене дизайна на стария ми харесваше повече - най-малкото беше уникален clap:
е нямаше "глезотийки" само
Латиница, т.к. ми се появяват някакви йероглифи.
На peterwp1999@yahoo.com

Предварително благодаря
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход