Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на баня

Публикувано от elenatrifonova 
Ремонт на баня
21-03-2017 - 00:01:41
Наскоро се преместихме в другия си апартамент, където не е живяно от близо 15 години. Банята е в ужасно състояние и на всяка цена трябва да направим ремонт. Банята е 6 квадрата. На първо време трябва да сменя плочките, защото повечето са изпадали. В момента нямам никакви пари и не знам как ще станат нещата.Според вас колко пари може да ми излезе ремонта, ако не купувам кой знае колко скъпи плочки.Мислите ли, че тегленето на кредит е добър вариант?
Re: Ремонт на баня
21-03-2017 - 11:27:04
Като цяло цялостен ремонт на баня излиза около 4000 - 5000 лв, но ако правите само частични промени може да излезе около 1000, 2000 лв. Лятото правих малки ремонти вкъщи и изтеглих кредит от [cashcredit.bg] . Условията като за бърз кредит бяха доста приемливи. Сега не знам дали има някакви промени, ако искаш, може да отидеш до някой офис да ги разпиташ или да провериш в сайта.
29-03-2017 - 14:14:31
Ходих при тях и уговорихме сравнително добри условия. Много се радвам, че ми помогна. :)
01-04-2017 - 13:47:35
айде пак се почна с рекламите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход