Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?

Публикувано от silvia.rasheva 
Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
30-03-2015 - 18:07:25
Здравейте,
бихте ли ми дали един съвет.Как най-добре да опазя вилата си в с.Рибарица от крадци.Да наема частна фирма или да наема човек,който да наблюдава обекта ?
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
30-03-2015 - 18:10:08
Здравей Сисе,
според мене е най-добре да дадеш на някой дедко(бивш полицай) малко парици на месец и да е там през ноща и да гледа камера и ако види нещо да излезе или да предупреди полицията.Ние така направихме с моя мъж поръчахме си камери от videonabliudenie.eu , наехме един човечец на 55-56 години даваме му по 300-350 лв и ние доволни и той.Това според мене е по-добрия вариант,но избора си е изцяло ваш ! Нали знаеш най-добрия съвет в БГ - не знам брат ти си знаеш.Успех
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
09-04-2015 - 01:35:22
avatar
Няма ли Сот-аджии или подобни ? Инсталация с датчик и като има пробив, тия дежурните с колата отиват , проверяват и стоят на обекта докато не се свържат с Вас
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
28-04-2015 - 14:22:48
Сотаджиите много се бавят.Повече от бърза помощ даже гадно сравнение нали ? Решихме да се възползвам от метода на Милена.Доста евтино ни излезе всичко,а човека дядо Недко се оказа истински професионалист така дебне ,че чак интерком ни накара да му купим за директна връзка с нас при нашествие хаха.Много е силен .Междудругото интеркома излезе също качествен http://alltimecams.com/intercoms ако някой се чуди какво е интерком да прочете.Благодаря отново за съвета ще почерпя някой ден !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-04-28 14:23 от silvia.rasheva.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
01-05-2015 - 20:45:04
Това за някой дядка полицай е добра идея но и някой дядка комшия ще ти свърши работа иначе преди малко попаднах на тази статия Няколко неща които правят домът ни по-сигурен може да ви е от полза.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
27-06-2015 - 15:22:56
Според мен това си е голям проблем, каквото и да правиш може да не е достатъчно. Според мен видеонаблюдението е добър вариант, и може да ти излезе по-евтино от живата охрана. В крайна сметка всичко се записва и ако системата е сравнително добра може да се хване човека. Вече друг е въпроса дали ще си понесе наказанието . Виж тук http://icansee.bg/kameri/ip-bezjichni/ има камери както за наблюдение през деня, така и през нощта. В крайна сметка можеш да гледаш какво се случва по интернет, не е нужно да наемаш който и да било да стои и да гледа камерите.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
21-08-2015 - 22:17:44
Ако имаш пари за охрана на вилата от човек, по-добър е този вариант. Още повече, че като се знае, че има някой там, никой няма да пипа.

Поли Карастоянова срещу рекета
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
07-09-2015 - 15:22:23
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
17-12-2015 - 10:52:26
Много зависи какъв е имота, пушката лесно може да се вземе smiling smiley

блиндирани врати врати метални врати
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
31-03-2016 - 16:27:02
Според също вариантът ip камери с наблюдение по интернет е добро решение. Търсиш фирма в интернет (на мен ми попадна тази [v-maxprotect.com] и хората идват и инсталират всичко. После можеш да наблюдаваш на компютъра или телефона по всяко време. Опцията с живата охрана излиза по-скъпо, а и недай боже циганите да пребият дядото-охранител, после ядовете са много повече, а и парите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход