Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сивата история на България 2/50

Публикувано от apartamenti.org 
Сивата история на България 2/50
10-01-2014 - 14:01:12
Управлението на имоти всъщност е услуга за свободни хора.
Това стана ясно в България чак 2000 години след раждането на Христа…
Властта строи Атомни централи преди да осигури добра градска среда и стабилен Пазар Имоти.
Затова милиони българи доброволно се изселват от Красивата си Родина… и живеят в мансарди из Европа.


Сивата история на България е моя измислица и малко от това, което четете се основава на действителността в България преди 1989-та година.
Благодаря на всеки от сивите българи, който отговаряше на въпросите ми и разказваше своя версия за живота си. Не съм правил проучване и не съм проверявал факти.
Знам, че всеки от нас понякога лъже и все пак вярвам, че част от разказаното е истина. Описвам историите им като свой разказ. Всички имена са измислени и няма как да бъдат свързани с реални сиви хора. Местата в София са променени.
Сивата история на България ще се описва дълго защото никой не смее да разкаже какво е направил за да оцелее през онези дълги години. Когато повечето от сивите българи няма да са живи наследници или адвокати ще публикуват истината. Тогава ще може да се сглоби пълна картина на живота в НРБ за да стане ясно защо през 2014-та година милиони българи изпитват носталгия по онези години.
http://vladimiryosifov.blogspot.com/2014/01/250.html
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход